Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki nem tud megbocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Aki nem tud megbocsátani egy megcsalást, az nem is szereti a másikat igazán?

Figyelt kérdés

Sokan mondjátok, hogy a megcsalást nem lehet megbocsátani.


De valóban szereti az olyan ember a másikat, aki képtelen a megbocsátásra?


Ellenkező esetben mit várnánk?


2015. szept. 13. 15:23
1 2 3 4 5 6
 1/56 RRR ***** válasza:
51%
vagy nagyon is szereti!
2015. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%

Ez hülyeség.


Aki megcsalja a másikat, az nem szereti igazán.

2015. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

Nocsak, ez érdekes.


Miért is?

2015. szept. 13. 15:26
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy jó kèrdès!Èn imádom a felesègem de nem tudnèk megbocsájtani.Ès nem várnám el tőle sem,hogy elnèzze nekem.De nem csalom meg ez itt a lènyeg.
2015. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett:


A kérdés arról szól, hogy ha van egy nő, akit a férje megcsalt, és nem bocsátja meg neki a megcsalást, akkor lehetséges, hogy nem is szereti igazán a férjét?

2015. szept. 13. 15:28
 6/56 opened paradise ***** válasza:
82%
Azt szeretem,aki szeret. Aki megcsal,az nem szeret,tehát nem szeretem. De pont emiatt ábrándul ki az ember.
2015. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
56%

5: Valószínûleg addig szerette, amíg nem csalta meg, de mikor megtudta, hogy megcsalja, már nem.


Szerinted aki szereti a másikat, az megcsalja?

2015. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
82%

Én nem alapjáraton azért szeretem XY-t, mert XY, hanem azért, amilyen. Nálam pl. fontos, hogy hűséges legyen. Ha kiderül, hogy megcsalt, akkor kiábrándulok belőle, mert a hűségességét is szerettem, és felmerül bennem, hogy ismerem-e egyáltalán, és nem egy nem létező embert szerettem-e...


Szóval a szakítás pillanatában lehet, hogy már nem szeretem úgy, mert kiábrándultam, de előtte igenis szerettem. Vagy még lehet az, hogy szeretem, de az önbecsülésem többet ér, mint hogy együtt legyek egy olyan emberrel, aki megalázott.

2015. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
79%
De attól mèg szereti szerintem,mert nem bocsát meg.
2015. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, bizony több esetben a megcsalt fél a ludas. Miért csalta meg a párja ha eredetileg minden rendben volt? Nyilván azért, mert ellustult, és megszűnt az érdeklődés.


Ha az illető őszintén megbánja azt, amit tett - noha lehet, hogy az, akivel megcsalta, értékesebb, mint az eredeti párja - és visszamegy hozzá, de az nem bocsájt meg neki, akkor ott szerintem szeretetlenség van. Ez már önmagában hordozza azt, hogy nem is szerette a másikat, és ez a hallgatólagos hidegség vezette a másikat a megcsalásba.


A kör így bezárul, és minden világos.

2015. szept. 13. 15:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!