Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtud. Játok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtud. Játok bocsátani a megcsalást? Csókot, vagy annál is többet. Megcsalt a párom és ezekután már nem bízom benne. Hiába szeretem, de nem tudok neki megbocsátani. A későbbiekben is mit lehetne várni tőle? 22/F

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha igazán szeretne nem csalna meg.:) Szóval nem. Helyedben szakítanék vele, mondjuk a te döntésed.
2013. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak análba tolta, akkor igen.



Viccet félretéve: barom vagy ha azt hiszed többször nem fog átverni. Akár mit is mond. Vér nem válik vízzé... higyj nekem!

2013. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnék megbocsájtani.Nem tudnék egy ilyen emberel együtt maradni,aki megcsalt.Aki megtette egyszer,megteszi később is.
2013. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Én undorodnék a gondolattól, hogy együtt volt más lánnyal is, a farkán még ott lehetnek annak a ribancnak a nyomai, stb. Tényleg, hozzá se tudnék érni, meg se tudnám csókolni. Hiába szeretném, meg hiába akarnék neki megbocsátani, egyszerűen nem menne. Én szakítanék.

Enyhébb dolgokat meg tudnék bocsátani, ha elég erősen teper, de az max csókig terjed (az azért tényleg olyan, hogy bedrogozták és a csaj kezdte, akkor esetleg a szexet is, bár a fene se tudja), de tényleg nagyon sokáig kéne bizonyítgatnia és próbálkoznia, hogy ismét meg tudjak benne egy minimális szinten bízni. Szerintem nekem nem menne a megbocsátás.

Te döntésed, de ha csók és több is volt, szerintem nem kéne megbocsátani neki. Az, hogy erre képes volt jelzi, hogy nem érzi magát annyira helyén a kapcsolatotokban, hiányzik neki valami, és ahelyett, hogy ezt megbeszélné veled, inkább félrelép- ergo, nem tart téged még annyira se. a csábítás mindenkinek ott van, csak vagyunk páran, akik ellen tudunk neki állni, mert tiszteljük a másikat és van bennünk annyi, hogy legalább megmondjuk, ha nem működik. Ő nem ezt tette, és ez elég súlyos vétek lenne a szememben.

De te döntésed. Viszont vigyázz, ha nagyon könnyen megbocsátasz neki, akkor azt hiszi, hogy papucs vagy, és akármit megtehet veled, úgyse szakítasz, lehet máskor is előfordul a dolog.

2013. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:
Nagyon ritka az, hogy valaki tényleg megbánja amit tett, és ne tegye meg újra. Valami hiányzik neki, amit így akar pótolni. Ha nem a problémát oldjátok meg, akkor újra kísértésbe fog esni, és általában újra elbukik.
2013. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ezt kell mondjam de szakíts vele. Én nem tudtam megtenni másfél évig szívtam miatta. És átverte a fejemet. Nagyon szerettem de nem tudtam neki megbocsájtani, egyszerűen nem bíztam benne :(
2013. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!