Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt hogy úgy éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy úgy éreztétek megcsal a férjetek, és ez végül be is bizonyosodott?

Figyelt kérdés
Ha nincs semmi kézzelfogható gyanus jel, de mégis úgy érzed... azt is hallottam már, hogy csak az a nő nem veszi észre, aki nem figyel a férjére.
2015. szept. 21. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazabol en a viselkedesebol tudtam hogy a baratom meg fog csalni, es sajnos meg is tortent
2015. szept. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom is megérezte/sejtette láttam rajta, de nem szólt semmit és most is boldog szerelemben élünk, csak egyszer tettem meg amikor terhes volt egy sportos nővel... És akkor is a nő kezdett ki velem, igaz beadtam a derekam... 38/F
2015. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én éreztem, de egyértelmű jelek alapján.

Ha nincs kézzelfogható jele a megcsalásnak, akkor a megérzésed simán fakadhat a TE paranoiádból.

2015. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megéreztem a barátomon, és igazam is volt, mint később kiderült.
2015. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megéreztem a férjemen, és kiderült, hogy sokkal nagyobb idiótát tudok csinálni magamból, mint azt valaha sejtettem.

Visszagondolva elég kínos volt...

2015. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha úgy érzed, hogy megcsal, akkor a legfontosabb első lépés: ne szólj egy szót sem! Ne kérdezz rá, ne gyanusítgasd, semmi. Ezektől csak jobban bezárkózna és ügyesebben titkolná.


Ezek után gondold át alaposan a dolgot: miért gondolod hogy megcsal? Lehetséges, hogy csak sima féltékenységről van szó, mert sokszor beképzel az ember magának dolgokat, de ha a gyomrodban érzed, hogy nincs valami rendben és eddig nem volt ilyen, akkor lehet, hogy baj van.


Ha úgy gondolod lehet megcsal, kezdj figyelni a gyanús jelekre: jelszóval védett telefon/gép, elfordítja tőled a képernyőt ha használja, elkezd hirtelen figyelni a külsejére, hirtelen bekerült a képbe egy új lány ismerős akiről sokat beszél, megváltozik közöttetek a szex (több, kevesebb, más), sokat "túlórázik" és későn jár haza, vagy hirtelen sokat megy sörözni/sportolni a haverokkal, fura pénzmozgás a közös bankszámlán, megnőtt telefonszámla, stb.


Oldalalakon keresztül lehetne sorolni ezeket a jeleket. Ha ebből többet tapasztalsz, akkor lehet érdemes alaposan utánanézned a bizonyítékok gyűjtésének, angolul rengeteg honlap foglalkozik ezzel a témával.


Forrás: sajnos tapasztalat...

2015. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!