Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Éreztétek már azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy a barátotok megcsal? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval,mindennap elmondja,hogy szeret.Reggel amikor kinyitja a szemét,akkor is az az első szava.

Sokszor elmondja,hogy milyen jó,hogy végre már együtt vagyunk.Nemrég költöztünk össze.


De mégis azt érzem,hogy valami nem stimmel.Mintha ez az egész olyan felszínes lenne.Nem ér "úgy" hozzám.Régen ez sosem volt! Akármilyen fáradt volt.SŐT! Régebben 13-14 órát is ledolgozta mégse volt fáradt.Most meg szinte mindig az, és nincs köztünk semmi.



2012. jún. 26. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nincsen köztetek semmi? Szex? Mert ha nincsen köztetek szex és te nem ajánlod fel neki direktből de ő sem akkor ott valami bibi van. Én is jártam így csak nálunk erős bizonyítékok is voltak, pl nem fürdött meg utána és erős mufi szag áradott a gatyájából, és fürdésnél szedegeTte le a zsepi darabokat a nemi szervéről ami elég gyanús volt mert mikor megnéztem akkor el fordúlt és köztünk sem volt több mint 1 hónapig semmi mert más pótolta a hiányt a részéről. Én nem ajánlottam fel de ő sem. Amikor meg már szerettem volna szexelni akkor volt de semmi csók nem volt semmi érintés minden olyan rideg volt. Semmi érzelem. Utána nem sokára el is hagytam.És nem ellenkezett.
2012. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elottem szolo: ez durva eset,sajnalom:(


Kedves kerdezo: ..vagy csak mivel mostmar osszekoltoztetek,elkenyelmesedett es azt hiszi,hogy nem kell tobbet tenni a kapcsolatert.

vagy valami frusztralja.

Ha egyutt laktok,mostmar mindenkepp konnyebb eszrevenni,ha felrematat.

2012. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig arra nem gondoltál hogy nem marad mindig olyan fiatal???Napról napra korosodik és fáradékonyabb lesz!Tapasztalatból mondom!!!
2012. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát....ha valaki egy félév alatt ennyit tud öregedni
2012. jún. 28. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

örülj hogy szeret téged...

én tuti nem gyanitom..

2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!