Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves 25-30 éves férfiak! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 25-30 éves férfiak! Ha rátok mászna egy csinos korodbeli nő, akkor hagynátok magatokat? (pl. munkahelyen)

Figyelt kérdés

És tegyük fel komoly kapcsolatban éltek és szeretitek a párotok, aki viszont szeret téged.


Ha történne valami elmondanád a párodnak vagy inkább nem? Miért?



2015. okt. 8. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2015. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
férfiak gyengék ,sztem megtennék
2015. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És elmondanátok ha lenne valami?
2015. okt. 8. 15:08
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
Én simán hagynám magam neki...
2015. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Van aki megtenné, de sokan nem. Sok mindentől függ,szerintem attól hogy milyen kapcsolata van a férfinak, ha nagyon jó akkor nem, ha nem tul jó a társas kapcsolata akkor igen. Attól is függ mennyire tetszik neki a rámenős kolleganő, mert hiába csinos valaki ha egyébként nem jön be..Hogy valaki a félrelépését elmondaná-e ez is szerintem attól függ épp mit is akar a továbbiakban, ha együttakar maradni a párjával akkor nem, ha szakitás előtt állnak elmondaná, vagy ha ugy egyeztek hogy nyitott a kapcsolatuk és a párja se hagyja ki a kalandokat akkor is elmondható. Egyén és kapcsolatfüggő.
2015. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Van, aki nem tenné meg, de még többen igen.

Köztük én is simán


(Nyilván nem mondanám el a páromnak. Miért? Mert nem vagyok hülye.)


27/F

2015. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Most az igennel válaszoló fiúktól kérdezd meg lécci hogy amikor a barátnőjük viszonozná ezt a kis kilengést mekkora patáliát csapnának a richter skála szerint :D
2015. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7:

Hohohó-Háháhá! Mekkora nagy arc vagy! Fú, milyet kérdeztél már. Tisztára 21. századi felvilágosult ember vagy.


Fiú vagy vagy lány? Tudod akármi is vagy, egyrészt te egy álomvilágban élsz. Ahol szerinted mindenki azt kapja, amit adott is és a te fejedben valamilyen karma is létezik még ráadásul.


Tudod senki nem azt várja, amit ad. Ahogy egy lány csalja a srácot és fordítva nem ezt várja, ez ugyanúgy igaz fordítva is.

Nagypapám 30 évig csalta mamám tucatnyi nővel úgy, hogy mamám sosem csalta őt meg.

Nyilvánvalóan a SAJÁT vágyait akarja mindenki teljesíteni. És nagyon sok embernek van olyan vágya, hogy őt ne csalják meg, ő viszont megcsalhassa a másikat nyugodtan.


Mondok egy nagy különbséget: Ha én dugok meg más lányt, akkor attól még biztos lehetek benne, hogy a barátnőm a mi közös gyerekünket szüli meg. De ha a barátnőm kúr félre, akkor nem lehetek abban biztos, hogy annak a gyereknek ki az apja. De ez csak egy pici apróság.

2015. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nagyjából ilyen nagyot :)
2015. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
# 9 szarrá röhögöm magam :D
2015. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!