Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 25 éve vagyunk házasok.50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éve vagyunk házasok.50 évesek vagyunk. Férjemmel jó a kapcsolatom, ő a legjobb barátom. A szex már kicsit uncsi, de még működőképes. Rájöttem, hogy viszonya van az egyik munkatársával, egy csinos 35 éves hölgyről van szó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kérdőrevonom,de nem teszek semmit,az olyan mintha beleegyeznék.Ha várok, elmélyülhet a dolog.Ha választás elé állítom,akkor mit érek el?Ha engem választ,mindig a másikra fog vágyni.Ha a másikat választja, mindent felrugunk?Gyerekeink,már önállóak,egzisztenciánk jó.Mi lehet a megoldás?
2015. júl. 11. 09:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Ezt neked kell érezni, hogy mi a tűrőképességed. Ha számodra belefér, hogy legyen egy ilyen titkos viszonya, akkor hagyd. Ha ez teljesen elfogadhatatlan neked, akkor engedd el. Most már nincs olyan szintü felelőség rajtatok, hogy a gyerekek miatt meg kell próbálnotok. Itt most csak rólad van szó, hogy ez neked mennyire elfogadható így.
2015. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A férjem értékes ember a számomra,szeretném magam mellett tartani,de nem tudom meddig bírom így.
2015. júl. 11. 09:58
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Vagy elturod, vagy dobbantasz.
2015. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Ezt neked kell eldönteni, de én biztos, hogy nem viselném el. Hiába is szólnál neki, ezek után már úgysem bíznál benne többé, és egyre jobban feltekenykednel. :(
2015. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
"A szex már kicsit uncsi" Vagy változtatsz a hozzáállásodon, vagy így jártál.
2015. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg a "szex már kicsit uncsi" rész nem elsősorban a nő hibája, mert a férfinak valahogy egyszerűbb volt máshoz menni, sőt, lehet épp ezért nem érdekli már, mi van otthon. Panaszkodott a férj, jelezte, hogy ez neki nem elég? Másrészt én nem tudom, mennyi ideig maradna "értékes" a szememben, aki 25 év után csalni kezdi azt, aki kitartott mellette, anélkül, hogy a házasságot megpróbálná megbeszélni. Bármennyire is megpróbálom beleélni magam a helyzetbe, az egyetlen ok, ami a szakítás/válás ellen lenne, az a félelem, hogy egyedül maradok további életemre. Tisztelni én nem tudnék egy olyan embert, aki ezt teszi velem a hátam mögött. Mivel így is elveszítettem azt, akiben bíztam, én inkább a félelmeimmel birkóznék meg, mert azt legyőzhetem, mint kiegyezzek valakivel, aki még arra sem méltat, hogy őszinte legyen velem.
2015. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Ő tud arról hogy te tudod,mit mondott erre ? Kapuzárási pánik is lehet,illetve régóta együtt vagytok.Elég sok idő ahhoz a 25 év,hogy csak úgy hipp-hopp kilépnék belőle.Oka van hogy félrement,ezért változtatnék magamon(külsőmön,ruhák,megjelenés,stb,olyanokba kezdenék bele amit még eddig nem csináltam,és olyan széles vigyor ülne mindig az arcomon,hogy ne tudja hova tenni,javasolnék különféle helyszíneket a szexhez).Ha egy kívülről-belülről patent nőhöz ér haza,aki érdeklődik is felőle,mit csinált-hogy telt a napja,stb.,nem lesz miért elkujtorognia.Aztán lehet ez már nem fog érni semmit,mert rosszabb esetben esetleg már szerelmes is a nőbe,akkor már nincs mit tenni,húzzon a nőhöz.
2015. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,van min elgondolkodnom.
2015. júl. 11. 12:15
 9/27 omba ***** válasza:
23%

Szerintem arról beszélj vele, hogy milyen volna nyíltan, nyitott kapcsolatként az élet?

Bizonyára te is találhatnák valakit, aki több örömet szerez, mit ő.

2015. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
az ok ebben a kijelentésben keresendő: a szex kicsit uncsi. A férfi ilyen... Ha nem kap egyiknél, keres a másiknál. Na már most úgy gondolom 50 évesen Neked nincs olyan nagy igényed a szexualitásra (javíts kérlek ha nem így van), tehát nem érdekelne ha szexkapcsolata lenne a páromnak. Ami lényeges, hogy Téged szeret, és Veled él boldogságban. Szóval mi a probléma? Amúgy sem biztos, hogy tényleg az igazságot tudod. Kérdés, kitől, milyen forrásból tudod? Lehet 2 hónapig tart az egész, lehet el sem kezdődött, lehet csak egyszeri alaklom volt, lehet...lehet..lehet... Nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni!
2015. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!