Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiuk! Megbocsátható, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Megbocsátható, ha megcsalt a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Valakinek már a csók is megcsalás,tényleg csak erről van szó,nem több.Mennyire érint ez komolyan?Megtudjátok könnyen bocsátani?Ha meg,miért?És ha nem...?
2015. nov. 10. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
MINDEN!!!!! megbocsáthato. De nem kötelezö.
2015. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és mennyire felejthető?
2015. nov. 10. 22:44
 3/22 opened paradise ***** válasza:
Nem. Neki se lenne jó egy olyan kapcsolat,ahol soha többé nem lesz bizalom és mindig ez járna a fejemben...
2015. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Én gyorsan túltettem magam rajta, 1 óráig undorodtam, de ahogy visszaemlékszem két nappal később már egyáltalán nem érdekelt. Engem az érdekel, hogy érezzem, hogy szeret. Ha ez meg van az év 364 napján, akkor őszintén szólva nem érdekel, hogy a 365. napon mást "szeret".
2015. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A csókot meg tudnám talán bocsátani, de ha lefeküdne mással, azt kizárt. Inkább magamba néznék, hogy mit rontottam el. 21/F
2015. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is a fiu a hibás,ha megcsalja a barátnője,mert volt oka rá,ha valakivel jó,nemkeres másat!;)
2015. nov. 10. 23:12
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ne haragudj, de ha egy kapcsolat nem jó, nem az a megoldás, hogy megcsaljuk a másikat.
2015. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 opened paradise ***** válasza:
100%

Aha...

Ilyen lánnyal össze se jönnék :)

2015. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem.
2015. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, ti vagy fiatalok vagytok, vagy síkhülyék /illetve a kettő kombinációja/.

Az a csaj /mint ahogy a kérdező is/ akinek 'valakivel jobb volt éppen' az 'év egyik napján' annak majd a többin is akad. Ha szemet húnytok felette, többször is akad. A nők nem hülyék, minden férfi megütközik az ilyesmin, még azok is /legfőképp azok/ akik szemet hunynak, és ez látszik is rajtuk. Annyit értek el, vele, hogy a csaj ugy tesz, mintha megbánta volna, és a legközelebbi kilengését nagyobb gonddal fogja kivitelezni, hogy tutira ne tudd meg /mert ahogy látjátok, ő nem hibás, hanem a férfi az, mert nem elég jó/ egészen addig, amig rá nem talál arra a hapsira, aki egyértelműen jobban néz ki és/vagy jobban el van eresztve anyagilag.

Ha meg akarjátok kímélni magatokat a pofáraeséstől, akkor az ilyen nőket kiteszitek. /azon egyszerű oknál fogva, mert az alkalmi 'jobbak' is ezt teszik, ezért 'ilyekből később is lesz választékontok/ Trust me.

Szivesen

2015. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!