Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ti barátnőtök mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátnőtök mennyi idő után csalt meg titeket onnantól kezdve, hogy elkezdett másokat kívánni vagy jobb pasinak tartani?

Figyelt kérdés
Nehéz a helyzet (vagyis neki könnyű) mert egyikük a szomszédunk, a másik pedig ott dolgozik ahol ő, én pedig sokkal több időt dolgozom és vagyok távol itthonról mint ő.
2015. szept. 30. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

2 év után kezdte másra csorgatni a nyálát elnéztem neki rá 1 évre meg is tette...

Ennyit disznó pasikról én meg minden nőt lekoptattam, nagy szavak szép ígéretek azt sehol kifli!

2015. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint egy barátnőm sem csalt meg. Mielőtt mással kezdtek volna, vége lett velem. Mondjuk tény, hogy csak két hosszabbnak mondható kapcsolatom volt. Egy 2,5 éves, egy bő 1 éves, a többi csak pár hónap, még rövidebb.
2015. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

5,5 éves kapcsolat, sose volt csukva a szemem, az első pillanattól tudtam, hogy vannak nála jobb pasik kinézetre, de személyiségre ő volt akkor a legleg. Aztán a kapcsolat utolsó 1 éve már haldoklott, az utolsó 1 hónapban pedig baráti kör által megismertem egy srácot és kiderült, hogy nem minden kapcsolat szar csak a miénk. Szombaton megcsaltam (sok pia, felgyülemlett feszültség, nem gondolkodtam eléggé), hétfőn pedig szakítottam. Nem mondtam meg neki a megcsalást, mert az csak a leges legutolsó csepp volt, már előtte való hetekben is sokat gondolkodtam az egészen, de az i-re az volt a pont, hogy képes voltam erre a mocsok dologra.. Nem vagyok rá büszke, de lehet még hónapokig szenvedtünk volna abban a kapcsolatban, mert sok idő és nem lép egyikünk se...


Mostani páromnál 3 évnél tartunk, na itt már az elejétől teljesen más az egész... valahogy már az első héttől tudtam, hogy ő a nagy Ő vagy valami olyasmi, és nem rajtam fog múlni a folytatás.

2015. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol meg benne, miért várod meg, míg megcsal?

Eleve nincs értelme.

2015. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pár hét se.


Szóval wa-wa-wa-waaaa :D

2015. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már most tudom, hogy vannak a páromnál (objektíven) jobb pasik, de eszem ágában sincs megcsalni, mert azt a pluszt, amit a kettőnk közti kötődés jelent, nem tudja senki pótolni azzal, hogy jobban néz ki.


Az exemet viszont megcsaltam... hosszú idő után. Nem azért, mert más jobban vonzott, hanem mert ő kényelmesedett bele a kapcsolatba, hiába jeleztem, hogy többre vágyom, nem tett semmit, evidensnek vette, hogy vagyok. Mire bejött a képbe valaki új, sokszor figyelmeztettem, hogy ez be fog következni. Az új pasiban sem az vonzott, hogy hogy néz ki, vagy mekkora a farka, hanem azt, hogy tőle megkaptam azt a kedvességet, figyelmességet, törődést, amit az exemtől nem! Ha törődött volna velem, eszem ágában nem lett volna megcsalni. (Egyébként nem is tudom, hogy megcsalásnak minősül-e, hogy addigra már semmi nem volt köztünk, csak képtelenek voltunk kimondani, hogy vége, és amint az új pasi képbe került, azonnal szakítottam.)

2015. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 éves a kapcsolatunk, de sosem kívántam ez idő alatt mást. Nyilván megnézem a pasikat én is, egy kis flört és ennyi. Minden nő szeret játszani. De semmi komoly. Ez alatt azt értem, hogy sem gondolatban, sem pedig fizikailag nem kívántam mást mióta együtt vagyunk. Nem csókolt meg más és én se csókoltam meg senkit a férjemen kívül. Ha már mást kíván az ember ott nagy a baj a kapcsolatban.
2015. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül nem kellett neki sok idő, 10 nap után lecserélt nem is arra a srácra akiről a kérdés szól.

Egyedül nekem felejtett el szólni róla...

2015. okt. 23. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!