Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek ha megtudnátok, hogy megcsal a párotok? Hogy elképzelhetetlen ez? Nem az!

Figyelt kérdés
Nekünk is nagy elsöprő szerelem volt, talán az ő részéről még erősebb is. Mégis félrelépett. Te hogy kezelnétek, ha megtörténne ez? Ugye sok férfi el sem hiszi, hogy ilyen megtörténhet vele, pedig a bűn a rosszaság mindig ott ólálkodik, mint a halál. Erős a férfi, de ha jön az erős infarktus, akkor elviszi mint a kisgyerek a cukrot.
2015. nov. 19. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor kidobnám, ha már gyanút fognék, hogy mással flörtöl, vagy ne adj isten más pasi tetszik neki. Aminek szét kell mennie, azt nem szoktam halogatni.
2015. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk mai fejemmel nézve a dolgot, 99% hogy levágnám az illető férfi micsodáját álmában és odaadnám egy kutyusnak, hogy kolbászból van a kerítés.
2015. nov. 19. 22:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lapát, azonnal ahogy rájövök.


Nem ugatnék vele, nem rendeznék jelenetet. Közölném, hogy pakoljon össze, van rá 1 órája és takarodjon a lakásból. Ha nem teszi, akkor én pakolok össze, de minden cucca a kukában landol.

2015. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3: És ha nem laktok együtt, akkor mit csinálsz?
2015. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat négyes:

Közös ingatlan.

Vagy viccesebb: a nőé az ingatlan a pasinak meg nincs hová költöznie. :D

2015. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ferfi lennek es Kidobnam a csajt.
2015. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5: Mindig van lehetőség visszaköltözni oda, ahol a kapcsolat előtt laktál, vagy ahhoz, akivel a kapcsolat előtt laktál. A közös ingatlant nem tudom, melyik fiatal pár vagy idősebb, újonnan alakuló pár meri megreszkírozni, szerintem ma már ez ritka. Ha pedig mégis: mindig van lehetőség visszaköltözni az előző helyedre, míg a közös vagyon elosztását már jogilag intézed is.
2015. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5: Tehát valójában azt akartam kifejezni a kérdésemmel, hogy ha nem laktok együtt, nincs olyan gesztus, amivel a dühödet és elutasításodat ki tudod fejezni. Szemben avval, amikor együtt laktok.

"Két pofon lappang a tenyeredben,

Hova menj vele, nincs ki segít ebben."

2015. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
A csajt kidobnám azonnal, a palinak meg beverném az arcát ,ennyi.
2015. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A csajt kidobnám a pasi nem érdekelne.
2015. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!