Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem elképzelhetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem elképzelhetetlen, hogy nem csak egy emberbe lehet valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
Mármint hogy egyszer valaki iránt így érzek, de majd lesz valaki más is talán, aki iránt ugyanezt fogom érezni.
2014. márc. 6. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú, de fiatal vagy még…
2014. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Nyugi, pár év múlva neked sem lesz elképzelhetetlen. :)

Tényleg!!!

2014. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek,akiknek elég annyi a -szerintük- szerelemhez,hogy meglátnak valakit. én nagyon nehezen esem szerelembe,viszont akkor észre sem veszem,hogy mások is léteznek a földön,nem hogy másba is beleszeressek...
2014. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a mostani páromba nem vagyok szerelmes, de voltak nagy szerelmeim, általában egszerre csak egy. Aztán sajnos elmúltak… :-(
2014. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemrég még nekem is elképzelhetetlen volt ez, de most megint szerelmes lettem egy másik emberbe és állítom hogy még erősebb is az érzés!:)
2014. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!