Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Három kicsi gyerekünk van, úgy döntöttünk, hogy valaki otthon kell maradjon, a másik pedig dolgozni fog. Sajnos ő lett az aki dolgozni ment, így pedig én maradtam otthon a gyerekekkel, ami nem baj, csak ha én mehettem volna, akkor az nem vezetett volna ide.

Az utóbbi időben gyakran kimarad, "elmegyek a kollegákkal, megiszunk valamit" néha pedig túlórázik. Ez szerintem mind érthető, de amikor hajnali 2-3 magasságában hazaér, olyan mint egy buliból hazaeső tinilány. Azt is észrevettem, hogy más férfi parfümjét lehet érezni rajta, amikor így esik haza és mostanában egyre gyakrabban mesél a kollegáról, aki milyen jó családapa és üzletember egyben. Ugyanez az ember a párom facebook fotóit is belikeolta, 2010-ig visszamenően. A gyerekes képeket is. Aztán jött néhány üzenet késő este, de "mind csak munka sms" volt. És ami után teljesen megváltozott, a "csapatépítés", amikor elment egy hétvégére. Amikor megbeszéltem ezt vele, akkor bevallotta, hogy ketten elutaztak a tengerpartra, mindent a másik férfi állt, lovagias, rég nem érzett ilyet. Maradjunk együtt, csak legyen nyílt kapcsolat.

minden egész eltört. azt hiszem ezt már nem akarom folytatni, de a gyerekeknek ennek ellenére jó anyja. Szét szabad szakítani egy családot, ha minden tökéletes ezen kívül?


2015. nov. 20. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te rajtad áll a döntés, hogy igy ebben a formában élni tudsz vele együtt.
2015. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék egy ilyen emberrel többé együtt maradni. De ezt neked Kell eldöntened, hogy tudsz-e ezzel a tudattal együtt élni.
2015. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ati_74 ***** válasza:
100%

nekem is volt hasonló "élményem", de nem fejtem itt ki... olyan gyorsan leléptem ahogy tudtam, igaz, vittem a gyerekeket is magammal. de ennek már három éve.

41F

2015. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek sem vakok. ne ilyen példát mutass nekik. néha jobb ha szétmegy a két szülő
2015. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kívül minden tökéletes? Tényleg? Ha annyira tökéletes ezen kívül, akkor miért mondod azt, hogy minden eltört és nem akarod folytatni? Mert olyan tökéletes a megcsalást leszámítva? Nyisd ki a szemed. Nem igazán szeretne veled lenni, hacsak azért nem, mert gyerekek vannak. Mással akar lenni, veled uncsi, nyíltan kimondva más életet, más férfi(aka)t szeretne. "Maradjunk együtt" - mert így kényelmes. Neki.


Mi akkor az a fene nagy tökéletesség?


Ja, hogy a gyereket szereti. Tényleg? Akkor miért megy máshová mással csapatépítés és egyéb "kipihenem magam a meló után" meg "túlóra" címszóval? Ennyire szereti a három gyereket, hogy az idejét mással múlatja?


Hát, te igencsak mellékvágányra lettél pakolva, de nemcsak te, hanem a gyerekek is. Három kicsi gyerek mellől csak úgy tengerpartra szökdös más férfival, ahelyett, hogy a gyerekkel foglalkozna.


Jól írod, eltört az egész. Nem akarod folytatni és nincs is igazán értelme. Gondold el, ha együtt maradtok, minden alkalmat ki fog használni, hogy ne otthon legyen. Ilyen az igazi feleség és anya?

2015. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Beleesett a saját csapdájába. Téged belekényszerített egy olyan helyzetbe, ami nem egy jellemző férfiszerep. (Ne érts félre, nem ítélem el, ha a férfi marad otthon a gyerekekkel, de ha jól érzem a soraidból, te is inkább fordítva szeretted volna.) Most meg mégis olyan pasi kell neki, aki "lovagias" és "jó üzletember". Ha ezt eltűröd, akkor hogy fogsz majd a gyerekeid szemébe nézni, ha nagyon lesznek? Szerintem tisztább és jobb helyzet számukra is a külön élés, megosztott felügyelet, mint egy olyan családi légkör, ahol apa kapcarongy. Ne haragudj, hogy ilyen erősen fogalmazok, nőként így látom...

Bár először talán adj egy ultimátumot a feleségednek: vagy befejezi ezt, vagy válás... Talán még észhez térhet.

Ja, és azt mindenképp tudatosítsd magadban, hogy nem te szakítasz szét egy családot, hanem ő.

2015. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél papucs, ne hagyd, hogy kihasználjon!

Legyen bizonyítékod, hogy megcsal, keress egy jó ügyvédet, válj el, és próbáld meg megnyerni a gyermekelhelyezési pert!

2015. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyzetet sokat lehetne elemezni és van saját példám, ennél jóval összetettebb, de hasonló, én sem fejteném itt ki.

Viszont hidd el, hogy ez a nyitott kapcsolatosdi nem működik. Szépen szét kell menni, élje akkor mindenki a maga életét. Gyerekek miatt ne aggódj, nekem is három van, bár ők az anyjukkal élnek, de marha jó a viszonyunk, mondhatni példa értékű. A gyereknevelési kérdésekben maximálisan együtt működünk, semmi probléma. A gyerekek megszokják és természetes lesz nekik, ezen az alapon ne cseszd el az életed.

2015. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ati_74 ***** válasza:
100%
újra a 3-as vagyok, nem akarok előre szaladni, de ha kell gyermekelhelyezéshez ügyvéd, szólj, átestem ugyanezen... sajnos mindenkinek igaza van, hidd el, jobb külön
2015. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt van esze a felsègednek,lgyen nyitott a házasságod.Te legyèl otthon a gyerekekkel továbra is,ö hetyeg a kanival neked esèlyed nem lenne nőzni,három gyerek mellett. Válni kell!Hamar èszre veszi majd mit veszt ha nem vagy vele!
2015. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!