Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Már kérdeztem, de most újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács István09 kérdése:

Már kérdeztem, de most újra megkérdem. Hazudik a feleségem?

Figyelt kérdés

Már kérdeztem erről, de nem lettem okosabb.

Egy feleség csaphatja a szelet egy fiatalabb férfinak pusztán szórakozásból. Semmit sem akar csak élvezi, hogy beszélgetnek (chat) és néha célozgat arra, hogy majd ő megtanítja egy-két dologra. Lebukás után az indoka ezekre, hogy rossz volt minden az életében. Egy titkos találka is volt, de azt mondja nem történt semmi csak dumáltak. Szerinte így töltődött fel a hétköznapok szürkesége ellen. Ja, hazudott az életéről a pasinak. Nincs már férj (én) és csak egy gyereke van (amúgy három). Nem szoktam határozatlan lenni, de jelen helyzetben lövésem sincs mi az igaz.



2015. nov. 22. 22:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
A chatan én is szoktam trollkodni, de nem tudom hogy ő csak poénkodhhat-e?
2015. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem lett volna a találkozás, akkor elhinném a trolkodást, de így.
2015. nov. 22. 22:51
 3/14 anonim ***** válasza:
meg akarja dugatni magát egy fiatalabb hapival
2015. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2015. nov. 22. 22:58
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen nők arra vágynak,hogy mindenki akarja őket,mert kell az egójuknak egy kis megerősítés.

Annyira lenézem őket.

(Én is nő vagyok)

2015. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Magamból és nőismerőseimből kiindulva a sztori teljesen hihető. Nekem is volt olyan, hogy a házasságom kiüresedése ellen virtuálisan kerestem az orvosságot, de megcsalásig soha nem jutottam el, nem is állt szándékomban. Tényleg csak a bizsergés hiányzott. Van ilyen.

Mindenesetre ha több hónap után is még itt tartasz, és nem a házasságod megjavításán dolgozol ezerrel, akkor nem sok jövője van ennek a kapcsolatnak. Mert amikor én ezt tettem, az egyfajta figyelemfelkeltés akart lenni: hogy hiányaim vannak a házasságomban, és a férjemtől szerettem volna megkapni mindazt, amit máshol kerestem. Ő ezt nem fogta fel, ugyanúgy éltünk tovább a kiüresedett kapcsolatban. Utána sem csaltam meg. Inkább elváltam.

2015. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lövésed sincs, mi az igaz?

" hazudott az életéről a pasinak. Nincs már férj (én) és csak egy gyereke van (amúgy három)."

Ezt biztosan tudod?

2015. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem hinném el egy szavát se!!!! Alapból retkes dolog h letagadott Téged.Titkos találka ??? Ja persze ültek egy franciakrémes mellet mi? Hadlyuk már!!!!! Egy három gyerekes anyuka mit keres egy randin egy idegen pasival mikor házasságban él???? Mindenesetre ez egy jel hogy sz.r a házasságod.Foglalkozz többet a feleségeddel mert ebből baj lesz.
2015. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" Lebukás után az indoka ezekre, hogy rossz volt minden az életében."


Ezt nehezen tudom értelmezni, minden rossz volt az életében,tehát te is.

Nálam ez biztos kiverte volna a biztosítékot.

Titkos találka,vagy találkák, már megvolt(ak).

Lehet felszarvaztak haver.

Nagy az esélye, hazudik.

2015. nov. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es, mit tudok biztosra? Azt, hogy ezeket mondta a másiknak? Biztosra nem tudom, mivel a feleségemtől tudom.
2015. nov. 23. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!