Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nagyon rossz hétvégéje volt, (ez látszott az írásán) és én nem kérdeztem rá h mi a baj. Többi lent?

Figyelt kérdés
ő meg szóvá tette ezt, és szerintem haragszik rám. Mit mondjak neki holnap élőben? Kérlek szépen kíméljetek a perverz, és hátráltató válaszokkal. 15/F

2015. máj. 3. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem vagy gondolatolvasó, és ha valami baja van, akkor nyögje ki legközelebb.
2015. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért a lányok nem ilyen egyszerűek. 3s ettől még meg is sértődne.
2015. máj. 3. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
mondd, hogy élőben szeretted volna megbeszélni a gondjait vele (egyébként úgy minden jobb, kevesebb a félreértés, mert a metakommunikáció nincs kizárva)
2015. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha ez az első alkalom, meg kell hogy értsen. De fontos az hogy mindig érdekeljen hogy mi a gondja a barátnődnek, hisz ha nem érdekel azt jelenti nem szereted.

És ő ezt igy érthette. Mond el neki őszintén amit gondolsz.Hogy mit éreztél vagy gondoltál a beszélgetésetek során. Ne dulrván de ne is megalázkodóan.

2015. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem az első alkalom akkor is meg kell hogy értse
2015. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. Első alkalom
2015. máj. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!