Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok érzelmileg megcsalna, elmondaná nektek? Nagyon bánná, de megtörtént. Fizikai dolog nem volt

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 14:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kinek a dolga lenne az első lépést megtennia helyrehozatalra?
2015. nov. 26. 14:23
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha kinyilvánítja, hogy fizikait nem is fog tenni, türelemmel várnék, míg elmúlik nála a szerelem. Semmi rosszat, ez szinte minden hosszú házasságban előfordul.

Ha meg csak egy rövid párkapcsolatról van szó, feltenném neki a kérdést, hogy gondolja-e, hogy van-e értelme együtt folytatnunk, vagy inkább fejezzük be, ha mást szeret.

Mivel nem lépett a tettek mezejére, biztos, hogy nem haragudnék rá, sőt, ezt becsülném is, ez a hűség végülis.

2015. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy érzelmileg megcsalt? Gondolom valaki másba is szerelmes lett, de a jelek szerint nemet mondott neki, hacsak nem egy plátói fellángolásról volt szó.


Nézd, az érzéseiről senki sem tehet, más rosszat meg nem tett. Biztos nagyon fájna, de ezt a megbocsátható dolgok közé sorolnám, főleg, hogy bánja.

2015. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Érez valamit a másik iránt, nem is tudja mit, de velem akar lenni tudatosan. Csak mélyen van valami vele is.

Régóta gyanakodtam hogy van vele valami, mondtam is neki, de mindig megnyugtatott hogy nincs semmi. Aztán kozolte ezt, és hogy gondolkodik rajta, hogy mi is ez amit érez iránta

2015. nov. 26. 14:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódd túl, 1X 2X lehet vele róla beszélni,ha akar, de többször nem érdemes, mert csak mérgezi a kapcsolatot.

Amíg veled akar lenni, és küzd ellene, semmi baj.

Nő vagy?

2015. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, ffi vagyok
2015. nov. 26. 14:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

első lépés, helyrehozatal: megtette akkor, amikor bevallotta.

Hogy egy ideig azt mondta nincs semmi, az lehet azért, mert nem volt őszinte, de lehet azért is, mert akkor még nem ismerte fel, hogy szereti az illetőt.

Én nő vagyok és átmentem ugyan ezen a dolgon.

Én bevallottam, de nem egyből. Egyrészt nem akartam megbántani a férjem, másrészt az elején nem is volt tiszta, hogy mit is érzek.

Harmadrészt pedig tudtam, hogy nem akarom őt megcsalni.


Helyreállítás: akkor megy, ha mindketten aktívak vagytok benne.

Nekem sajnos ebben a férjem nem segített egy jó ideig, mert bár azt mondta, hogy megbocsát, de belül nem tudta feldolgozni, csak lassan.

De!!!! sokkal könnyebb lett volna a másik fickón túltenni magam, ha a férjem elvitt volna valahová pár napra, ha hozott volna nekem virágot, ajándékot, ha tett volna egyéb szívességeket.

Mégpedig azért, mert a másik iránti szerelem pont azért tudott kialakulni bennem, mert a kapcsolatunk ellaposodott.

Szerintem ilyenkor férre kell tenni a büszkeséget, és dobni kell a tűzre, ha vissza akarod a szívét szerezni.


A másik félnek meg az a dolga, hogy ne keresse a pasit, ne tartsa vele a kapcsolatot, és odafigyeljen, az eddigeiknél jobban a párjára, ill. picit próbálja meg kárpótolni, vigasztalni, ilyesmi Én legalábbis ezeket tettem, hogy még akkor is, mikor pár hétig totál nem ezt éreztem, mégis adni és adni és adni próbáltam a férjemnek, és idővel az érzések is jöttek mellé..


Nagyon lassan megy a másik felejtése, de ha kaptam volna segítséget, előbb és könnyebben túltettem volna magam rajta szerintem.

2015. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az utóbbi 1-2 hónapban úgy éreztem hogy csak én tettem a kapcsolatárt(persze lehet nem így van). Rengeteg dolga volt, tiszta stresszes,én minden dolgában próbáltam segíteni, könnyíteni,ő ezt nem viszonozta,nem is nagyon hálálta meg. Nem is vártam,mert tudom hogy mostanában elég hajtós időszaka van/volt, gondoltam majd ha vége,akkor törődik ő is velem, a kapcsolattal.


Nagyon rosszul esett,mikor megtudtam,mert nem értettem miért,de szerintem egy jó pont,hogy bevallotta. Legrosszabban az esett,hogy láttam,mondtam neki mit látok,de ő mondta hogy nincs semmi(lehet magát hitegette).


Sajnos ő nem tudja megszakítani vele a kapcsolatot,egy suliba járnak, együtt is dolgoznak. Igaz azt is mondta,hogy abbahagyja a sulit is,ha arra kérem,de nem leszek ilyen kegyetlen. Ha akar találkozhat vele szerintem, csak legyen velem őszinte.

2015. nov. 26. 14:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Kölcsönös a dolog náluk?

Mert akkor bizony van esély, hogy nem tud, vagy tudott megállni...

nem olyan egyszerű...

kölcsönös???


az, hogy nem törődött veled, az sajnos a szerelem miatt volt, én is úgy el voltam varázsolva, mintha egy fal lett volna a férjem és én köztem az első időkben.

Borzalmas volt, neki főleg, és akkor még be sem vallottam.

utólag úgy jellemezte, hogy úgy voltam itthon, mint egy fadarab. Szenvedett tőle...


Ez azért van, mert ha szerelmes, csak a másikra tud gondolni.


Nekem ez 2-2,5 hónap alatt tudott elmúlni úgy, hogy 2 hónap után megszakítottam a smáikkal a kapcsolatot...

2015. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A miértet ne akard megérteni! Én egy hónapig kérdeztem magamat, a sorsot: miért? miért? tudod én totál erkölcsös vagyok meg minden...

de erre nincs miért. Jön egy szikra, két ember egyszer csak totál egy hullámhosszra kerül, akaratlanul, lecsap a villám mind a kettőbe és ennyi...

itt nincs hibás..

illetve talán ha a férjemnek több ideje, figyelme lett volna rám, akkor talán... de ki tudja

2015. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!