Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt nem fogjátok elhinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem fogjátok elhinni, hogy lehet ez? A dolog kicsit valószerütlen, de megtörtént tegnap.

Figyelt kérdés
Üldögéltem egy padon,erre egy öreg egylábű,részeg ember oda jön hozzám a kerekesszékével,és azt mondja,hogy nem lesz így csajom,ha egyedül ülök ott a helyett,hogy oda mennék,és leszólítanám a nőket,és pár kedves szavat adnék nekik.Ez azért furcsa,mert tényleg nincs csajom,és valahogy el találta.Enyire nyilvánvaló lett volna?
2012. jún. 5. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ja.
2012. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Látszott a szemeden gondolom:) Az idősek sokmindent átéltek, csak bátorítani kart téged. Lehet, hogy igaza volt:)
2012. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ők megérzik ezt....(vagy saját tapasztalatból mondják) velem is volt már ilyen...16/F és igazuk van
2012. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos ő volt a magyarországi látnok. Amúgy meg biztos kigúvadó szemmel bámultál valakit és csak felhívta rá a figyelmed, hogy nem túl illendő.
2012. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 cashy1987 ***** válasza:
tudod aki sokmindent megélt már az életében az tudja és el is hiheted lehet vének nyomorékok de ők tudnak a legtöbbet az életről
2012. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem bámultam senkit,csak vártam,hogy telljen az idő,mert kb 1 órát kellett várnom a buszig,és gondoltam leülök a parkban egy padra(nálunk kb 20 méterre van a park a buszvégállomástól Pápa városban)
2012. jún. 5. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet h a Sors küldte. Fogadd meg a tanacsat. Az en nagyanyam is sokmindent eszrevesz.
2012. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az állam leesett,hogy pont nekem mondja,sőt,be is akarta mutatni a dolgot,hogy ő hogy be tudna csajozni,csak épp nem mászkált arra senki.És tényleg,arra gondoltam először,hogy egy vén troty,aki ránézésre se való semmire,erre ezerszer többet tud nálam.
2012. jún. 5. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Főleg azt, ha éhes vagy xD
2012. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit! nem csak a csövesek érzik meg ezt rajtad, hanem a lányok is. tekintsd úgy ezt az embert, hogy az égiek jelet küldtek, hogy változtass a viselkedéseden és ne csatlakozz be te is a többi b*alfasz táborába.
2012. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!