Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WaSzabi27 kérdése:

Szerintetek megcsal? Vagy arra készül?

Figyelt kérdés

A feleségem nagyon gyanús lett az elmúlt hónapban.

Azelőtt gyakran téma volt nála a szex (kevesli), de mindha elvágták volna, szóba se hozza.

Elkezdett minden nap sminkelni, pedig azelőtt csak akkor sminkelt, ha utaztunk valahova.

Úszni jár a kisebbik lányunkkal, ő még baba, de most már rábízza az oktatóra és ő is úszik a nagymedencében.

Mindig csinos. Régebben simán elszaladt a boltba szabadidőnadrágban, most itthon is farmert húz.

Tornázik is pedig utálja.


2015. dec. 9. 15:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsal, méghozzá az úszómesterrel!
2015. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez vagy kamu vagy h@lye vagy:)))

Megérdemled, remélem megcsal:)

De arra nem gondoltál, hogy esetleg neked akar tetszeni?

De ha van esze, mást keres!

2015. dec. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem kérdés. Elég egyértelmű, ha neked még kétségeid vannak, akkor veled van a baj. Mentsd ki a pénzed, és amit lehet, és készülj a válásra. Mert hamarosan válni fogsz, kivéve, ha nem kell a pasijának, vagy esetleg az is nős.
2015. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

Hát utolsó, jó nagy gyökér vagy, már megbocsáss.

Ne... Ne hozza rendbe a házasságát, pedig nála van a labda, neki kéne most tennie valamit, de inkább idejön sírni picit.

Az ilyen herék megérdemlik a megcsalást.

Ha jól értem a kérdést nem is egy gyerkőc van.

Adja fel, dobja ki a gyerekeit is, költözzön el, vagy rakja ki őket... De hogy tegyen a házasságáért, ugyan... Hát milyen férj az aki rendesen megdugja az asszonyt (elárulom: jó férj)

2015. dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

#14 Megint itt van egy álszent femináci. :-)

Látom nagyon nem tetszik, ha valaki nem a férfit hibáztatja. :-)

2015. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Bocs, nem válaszoltam.

Nem, ne hozza rendbe a házasságát, mert nem lehet, és csak jobban meg lesz alázva benne. Főleg, hogy nem is ő tette tönkre, hanem a felesége. Hozza rendbe ő.

De persze ha nő lenne a kérdező, akkor nem érdemelte volna meg a magcsalást igaz? Akkor biztos a férje lenne a rossz, hogy nem bír a vérével. Nektek mindegy. Annyira nem látjátok a saját szemetekben a gerendát, az elvakultságodtól, hogy más nem is érdekek.

Nem ő adta fel, nem ő dobja el a gyerekeit, és nem ő tette tönkre a házasságát, hanem a felesége, akit hajt a Q vére. Ha már tönkretett mindent, akkor próbálja meg ő helyretenni, amit szétzúzott. Nem mindig a másikat kell hibáztatni! Hiába nem ismered el, itt (is) a (ex)feleség a hibás mindenért. Csak a gyenge kérdező magára vállalt belőle.

Persze, amikor a feleség nem elégíti ki a férjét, akkor a férjnek tűrnie kell igaz? Elvakult, önző, felszínes, és valószínűleg még buta is vagy. De remélem legalább szép is vagy.

És nem bocsátok meg. Ezúttal sem.

2015. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha nem bocsátasz meg, akkor visszaszívom a bocsánatkérést. Nyilván sokszor gyökereznek le...

Nem tartom korrektnek a megcsalást, sőt, elárulom, voltam is megcsalva.

Viszont tudom, hogy a világ nem fekete-fehér, nem lehet mindenre egy adott sémát húzni.

Viszont, hogy a kérdezőből is nyerjenek ki infót:

Ezen kívül amit itt leírtál, utal bármi megcsalásra (új face ismerős, kivel van aktív kapcsolatban messengeren, üzenet, gyanús hívás, kimaradás,?

milyen a kapcsolatotok? közös, kétszemélyes program?

Beszélgettek? Ha igen, miről?

Mennyi ideig tart a szex ,amikor van? Elélvezteted?

Mennyit maszturbálsz? Őszintén!

2015. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%

Nos, én hasonló házasságban éltem, és bizony nagyon nem voltam boldog, nem éreztem nőnek magam.

Eleinte én is így kezdtem: elkezdtem adni magamra, csinosan öltözködni, sminkelni, hátha a kedves férjem végre felfigyel rá, hogy nő vagyok. Nem így történt. Neki nem fontos a szex... nem érdekelte, hogy nekem igen.

Évekig könyörögtem, hogy próbáljuk meg összehangolni az igényeinket, menjünk párterápiára, vagy bármi, de ő hajthatatlan maradt.

Aztán belépett az életembe valaki, aki nőnek tekintett. Megadta a kezdő lökést ahhoz, hogy ki tudjak lépni a házasságomból. Valójában nem csaltam meg, mert már előtte szóltam, hogy nekem ez így nem kapcsolat és legyen vége, csak ő nem akarta felfogni... akkor fogta fel, amikor lett valakim. Nem lett hosszú távú kapcsolat, de nem bántam meg, hogy kiléptem ebből a kapcsolatnak csúfolt izéből.

Jelenleg ugyanis boldog párkapcsolatban élek egy olyan férfival, aki szeret, tisztel és naponta (többször) megdug.

2015. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az sem kizárt, hogy neked akar tetszeni, a te figyelmedet akarja felkelteni. Nálunk is hasonló a felállás, rendszeresen kaptam a visszautasítást és az idegeire mentem a folyamatos próbálkozással.


Aztán úgy döntöttem hagyom őt ezzel, mert nem akarom idegesíteni, és inkább próbáltam taktikázni. Kicsíptem magam gyakrabban, jobban odafigyeltem a testemre, próbáltam magam jól érezni magam a bőrömben és így ezáltal elcsábítani a páromat, hogy ő kezdeményezzen.

Tehát simán benne lehet, hogy érted csinálja, hogy észrevedd őt és semmi más pasi nincs a képben.


A hozzáállásodat látva viszont reménytelen vagy, és egy percig nem csodálkoznék ha félremenne egy idő után.

Perverzkedés?! Jól értem, hogy a két gyerek előtt rendesen meg tudtad dugni, de mióta megszülettek puhapcs lettél?!


Őszintén örülök, hogy a páromnál nem ilyen okok húzódtak a háttérben.

2015. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Havi 2 szex még 40 felett is kevés. Férfi létedre ez elág gáz, ha neked ennyi elég. Nem passzoltok. Miután hiába erőlködik, nyilván elkezd keresni valakit.
2016. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!