Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy férfit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy férfit a megcsalásra?

Figyelt kérdés
Lehet-e erre a lépésre elfogadható magyarázat? Utána miért marad mégis a párjával?
2015. dec. 15. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyanaz, ami egy nőt is
2015. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előbbi kérdésre elég sok magyarázat lehet. Utóbbi pedig talán azért, mert a megcsalással rájött egy-két dologra a kapcsolatát illetően és úgy döntött, a párja mellett akar kitartani.
2015. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
És igen..ugyanaz ami egy nőt.
2015. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés szex, rossz kapcsolat. Keres valaki mást, akitől megkapja azokat a dolgokat, amik hiányoznak neki. És közben megmarad a párjával, mert kényelmes, hogy van valaki állandó személy, akihez hazamehet, aki főz rá, mos rá, takarít rá, esetleg a gyerekeit neveli. Plusz ezzel megvan az a kis változatosság, amire sok férfiember vágyik, hogy több nővel is szexelhet, nem csak az asszonykájával.


Szerintem ez tök logikus, így általánosságban. Hogy egy konkrét férfit mi vitt rá a megcsalásra... Azt már ne tőlünk kérdezd.

2015. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha valaki megcsal és megtudom teljessen mindeggy az oka repül.

A megcsalásnak oka lehet,de mentsége nem!

Van szája,nyissa ki,mondja el mi a gondja ,ha nem tudjuk/nem lehet megoldani szakítani kell! Én soha nem csaltam meg senkit sem.

N/24

2015. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Csak a nők tudják ezt ennyire túlvariálni és értetlenkedni felette.


Azért, mert megkíván más pinákat is (mint minden egészséges ember) és úgy dönt, hogy nem tudja és nem akarja visszafogni magát.


Egy új pinát megdugni mindig jó dolog. Sok férfi ennek ellenáll, ha tartós kapcsolatban van, sok meg nem.


Ezen mit nem lehet megérteni?

2015. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ösztön kalandvágy,újdonság stb...hm...
2015. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy messze van a nőjétől, kevés a szex, a nője haragszik rá valami miatt, tele van a töke, könnyíteni szeretne magán, új kaland, új kihívás és egyet ne felejts el: Az új seprő mindig jobban fog seperni. Tudom, én is szerető vagyok 27/L
2015. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Tudod mekkora fájdalmat okozol a szeretőd párjának? Egy hazugságbam veszel részt, bűnrészessé váltál. Aljas módon egy másik ember háta mögött élvezkedsz. Neked hogy esne ha veled tennék? A szeretődről mit mond ez el? Miért nem tartod magad annyira, hogy egy olyan kapcsolatban legyél ahol te vagy az első a férfi/nő számára? Nem csak egy hiánypótló!
2016. jan. 17. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:

9:

Jó hogy nem akarod a bűncselekménnyé nyilvánítani a megcsalást, amiért börtön jár.

2016. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!