Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Mi visz rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi visz rá egy férfit a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, persze. De érdekelne, hogy egy férfit mi visz rá a megcsalásra úgy, hogy a párja erről semmit nem tud.

És mindezt miért? Vajon ezek a férfiak megbeszélik ezeket egy bizalmassal, aki például egy legjobb barát?

Vagy tán örök titok marad?


Szerintetek?



2012. márc. 20. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
én esetemben a csaj viselkedése vagy a pnia hiánya
2012. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

tudod mi?

az hogy férfi és egy kur vanagy ösztönlény.

2012. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok, de szerintem:

1. Sz@r a kapcsolat, de kiszállni mégsem akar, inkább félrekúr.

2. Nem elég a szex.

3. Nem elég jó a szex.

4. Ilyen fajta, hajtja a vére, nem tud ülni a seggén.


Mind a 4 fajta gusztustalan dolog, és mentség nincs, csak általában ezek az okai.

2012. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egyik sem indok. Kifogás csak. Ha nem kapsz meg valamit akkor beszéld meg vele. Ha nem jó a kapcsolat akkor hagyd el. Ha pedig ezzel az ösztönlény dumával jön valaki... hát a hajam égnek áll. Érdekes h sok "ösztönlény" (mert ugye szerintetek minden pasi az) hűséges meg házasságban él
2012. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Én anno versenyszellem miatt kezdtem, kíváncsi voltam észre veszi e, mert ő azt állította, hogy igen, hát nekem sokszor bekell bizonyítani, hogy nincs igaza valakinek, megtettem.
2012. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor barátnőm volt én nemigazán gondoltam másra sose...

De ez ismerőseimet is elnézve eléggé egyénfüggő.(pl csaja nem ér rá aznap este erre rögtön összeszed egy másik csajt...)

Szóval van akit semmi se visz rá hogy megcsalja. Van akinek meg elég az hogy épp nincs ott a csaja.

2012. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy tapló vagy. Még a telefonos szakítás is jobb (ha a csaj nagyon messze van) mint félredugni.

És az sem indok h x ideje nem voltál csajjal mert ne adj isten a párod külföldön van. Miért nem?? Mert ha szereted akkor nem csalod meg és mindíg kéznél van a kezed.

Érdekes én 4 hónapja nem láttam a barátnőm mégis elég a matyizás is

2012. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hiány.


Még ha minden szép és jó, akkor is akadhat valami ami hiányzik. Ha a vágy erős, vagy a sok rossz, akkor megtörténik.

2012. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Az okai röviden:


- Besül a csajom, megváltozik a személyisége és már nem érzem vele magam jól.

- Elkezd banyáskodni és rájár a privát szférámra.

- Túl magabiztos lesz és elhanyagolja magát, megszűnik nőiesnek lenni.


És igen, a legjobb baráttal mindig megbeszéljük, mert ő úgysem mondja el senkinek.


23F

2012. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de van egy ismerősöm aki elég gyakran megosztja velem, hogy kivel volt, mit csinált, stb.

Elég jóban vagyunk, tehát megbízik bennem.


Egyszer rákérdeztem, hogy miért csalja meg a párját. Az indok ez volt: "Kell néha a változatosság, de mindezek ellenére nagyon szereti a párját."

2012. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!