Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérjek bocsánatot 3 év után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek bocsánatot 3 év után, vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy 3 éve, 23 évesen szeretője voltam fél évig egy olyan férfinak akinek felesége és kisgyereke volt. A dolog persze kiderült előbb utóbb, orbitális cirkuszok voltak. Kontaktba keveredtem a pasi feleségével is párszor, hol teljesen normálisan, hol csúnyán. De amúgy szerintem nem egy buta paraszt nő, inkább én voltam ostoba, de nagyon. Akkor nagyon nem értem fel ésszel, hogy mibe másztam bele, meg hogy viselkedtem, majdnem tönkre tettem egy családot (vagyis nem csak én egyedül). Sokszor eszembe jut ez az egész a mai eszemmel soha nem mennék bele ilyenbe, és teljesen máshogy látom az akkori történéseket. Mivel bűntudatom van, és sokszor pörgetem le a fejembe az egészet, szivem szerint bocsánatot kérnék a nőtől, hogy miattam majdnem tönkre ment az élete. Ma éjjel is ezzel álmodtam. Gondoltam , hogy írok neki egy levelet a facebookon, amibe leírom mit gondolok és bocsánatot kérek tőle. Talán megnyugna a lelkem. Viszont nem tudom van-e értelme. Nem -e lennék szánalmas, ráadásul őt is felkavarom. Mit tegyek?
2015. dec. 20. 05:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%

Ne kérj bocsánatot.

Nem te vagy a házasságtörő és családromboló, hanem a férfi, hiszen ő az, aki megszegett egy fogadalmat, és ő az aki telibesz arta a felesését és a családját. Már a szándékkal megcsalta az asszonyt, az részletkérdés h te belemész-e. ha nem, akkor is ott volt a szándék, és megtette volna mással.

A nő meg egy idióta ha még mindig vele van.


Magadtól kérj inkább bocsánatot, amiért annyire nem volt önbecsülésed, hogy egy lucskos kis kapcarongyot csináltál magadból!!!

2015. dec. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

"miattam majdnem tönkre ment az élete"


Ezt hogy érted? Mi történt pontosan?

Szerintem az az élet-tönkremenés, ha az emberben egy világ omlik össze, amiért kiderül, hogy a párja kettős életet él, életvitelszerűen hazudik. Hát ez meg is történt. És nem Rajtad múlt. Te is áldozata voltál ennek a hazugnak.

2015. dec. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
Na azért mártírt ne csináljatok belőle, attól még nem fog az ágyatokba mászni.
2015. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ki akar itt bárkinek is az ágyába mászni??? istenem.... full nem erről szólt a kérdés.
2015. dec. 20. 09:03
 5/27 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy miattam, mert én is benne voltam, mégis én voltam a szerető, tudtam a hátterét. Én is hozzájárultam ahhoz, hogy kikészüljön az a nő idegileg, ráadásul egy anya, mivel én voltam a szerető. Mondjuk mi eljutottunk odáig, hogy a pasi el is költözött a nőtől, mondván, hogy engem szeret. De aztán végül vissza is ment. De ezek a dolgok már lényegtelenek. Csak bűntudatom van. Már teljesen másképp látom, soha nem mennék bele ilyenbe már. Könnyiteni szeretnék a lelkemen valahogy.
2015. dec. 20. 09:13
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az érzéseidet, de ne tedd! Csak felzaklatnád az asszonyt, amire semmi szükség nincs.
2015. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#4 én is pontosan ezt mondtam nekik. :)
2015. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a történetben három "hunyó" van: a férj, a feleség és te. A legaljasabban a férj járt el, azután te, aki belementél egy ilyen kapcsolatba. Harmadsorban a feleség, aki nem figyelt fel azokra a jelekre, amik a házassága megromlására figyelmeztettek. Szóval szerintem az a legtűrhetőbb megoldás, ha mindenki megbocsát magának, tanul a hibáiból és többet nem követi el őket. Ne tépd fel a régi sebeket egy bocsánatkéréssel, mert utána ezért furdalhat majd a lelkiismeret.
2015. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánatot??

Figyelj, vannak dolgok, amikért bocsánatot szoktunk kérni: meglökünk valakit a buszon, meggondolatlanul csúnya dolgot mondunk, vendégségben kilöttyentjük a kávét stb.

Ez a "bocs, beleültem a férjed farkába, nehari már" ez khmm... nah érted. Hagyd békén őket.

2015. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
5%

A Szcientológiában ezt Ártó tettnek hívják. Hiába kérsz bocsánatot, az nem fog segíteni. Amíg nem teszed jóvá, ezt. De nehezen hiszem, hogy ezt megbocsájtja neked, és te jóvá tudod tenni.

Ilyenkor belekerülsz egy spirálba. Már elég rendesen benne vagy, mar a lelkiismeret ott van melletted este az ágyban, mikor minden hang elcsendesül. Alapvetően a legtöbb ember jó, így ezért álmodsz róla, mert kínoz a lelkiismeret.

Nagyon sokáig el fog kísérni, és mivel az élet döntetlenre játszik, számíthatsz rá, hogy téged is megfognak csalni egyszer. Mikor nem számítasz rá.


Hogy kinek a hibája mindez? A tied, hiszen tudtad, hogy mi a helyzet, a te döntésed volt. A férj egy másik történet, azaz ő élete. Nem tied. Megcsinálta volna mással. De akkor ez nem lenne a te problémád.

2015. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!