Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy pasi, akivel két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akivel két éve együtt vagyunk, sajnos felesége van. Nem akarja elmondani, fél, hogy megtudja az asszony és az egész élete össze omlik. Lebuktassam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ő is szeret, de ezt az egyet nem akarja meglépni. Én meg nem bírom így, nincs mit veszítenem, elfogok mindent mondani az asszonynak, azt hiszem. Akkor legalább így vagy úgy, de vége lesz az egésznek.
2015. szept. 30. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 aperitif ***** válasza:
81%
Ha szereted, akkor miért akarsz neki rosszat?
2015. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim válasza:
87%
Neked hogy esne ha a férjed egy màsik nővel csalna ?
2015. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
100%

Itt most nem az a kérdés, hogy neki hogy esne, kedves második.

Kérdező: szerintem ne mondd el. Ha fontos neked és őszintén szereted, nem döntesz helyette ilyesmiben. Sajnos el kell fogadnod, hogy ő még nem képes erre - viszont választás elé állíthatod: vagy te vagy a régi kapcsolata. De te semmiképp ne lépj helyette, mert valószínűleg ezzel elveszítenéd.


23/N

2015. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
Igen, lehet elveszíteném, de ezt elfogadom. Benne van a pakliban. Legalább tiszta ügy. De így nem lehet bírni. És nem ártani akarok neki...csak kizökkenni már ebből az áldatlan állapotból.
2015. szept. 30. 21:40
 5/84 anonim ***** válasza:
95%
Ha elmondod az asszonynak,akkor esetleg azért marad veled,mert nincs más választása,nem pedig szerelemből.Gondolj bele,milyen pasi az ilyen,aki képes folyamatosan hazudni? Megértem a bosszúvágyad is,de gondolhattad,hogy ez lesz,amikor elkezdtétek a viszonyt.Vagy harcolj még,de szívből és ha tényleg szeret,akkor elválik,vagy lépj ki és keress egy szingli pasit.
2015. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
82%
Akkor szakíts vele.
2015. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
58%
Ha ő volt olyan gerinctelen, hogy a felesége mellett már 2 éve barátnőt tart, akkor Te simán elmondhatod a feleségének a helyzetet. Gondolom, a saját jövendő életed fontosabb, mint egy ilyen meztelen csiga. Meddig akarsz másodhegedűs lenni? Aztán, ha megtudja az asszony a kapcsolatotokat, lehet Te is megismered a pasid igazi természetét és még azt a két évet is sajnálni fogod, amit rápazaroltál. Keress egyedülálló pasit! Elég önző, ha attól parázik, hogy összeomlik az egész élete. És a Te életeddel mi lesz? Még mennyi időt pazarolsz egy olyan pasira, aki soha nem lehet a tiéd egészen?
2015. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:
Tévedsz, ez nem bosszúvágy. Csak belefáradtam, felőröl, párszor már elküldtem, mindig visszajött, hogy szeret. Nincs erőm elküldeni...ha kipakolok, valami történni fog, és akár így, akár úgy, de ez a helyzet lezárul. Bárhogy is lesz, nekem megkönnyebbülés lesz.
2015. szept. 30. 21:47
 9/84 A kérdező kommentje:

C.T.A. !!!

Ne küldj több privit és ne SS-ezz, meg zsidő gyerekezz, mert jelentelek és tiltatlak!!!

2015. szept. 30. 21:49
 10/84 anonim ***** válasza:
40%
Egyes cafkáknak minek kell házas férfi, valaki megtudná mondani? Az hogy szerelmes bele, nem elfogadható indok, legyen szerelmes egy független férfibe! Az ilyen nőkkel elrettentő példát kellene statuálni.
2015. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!