Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalásról van szó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KérdezőCica kérdése:

Ha megcsalásról van szó, miért a nő az áldozat, a férfi a marha?

Figyelt kérdés

...én nő vagyok, de a legtöbb kérdésben/válaszban ezt szűrtem le. Nem akarok senkit bántani, megítélni ismeretlenül, de azért, mert a női nem a gyengébbik, még nem evidens, hogy minden helyzetben kimagyarázhatják magukat. Nekem egyébként az a meglátásom, hogy szakítás után inkább a férfi a megviselt lelkileg ( még ha nem is közli )... Kérek mindenkit, akinek nem inge, ne vegye magára. Kizárólag a véleményekre, nem pedig a sértegetésekre lennék kíváncsi. :-)

(31/N)



2015. dec. 29. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

A nők jobban szeretik magukat áldozatnak beállítani minden esetben, egy férfitól pedig el van várva, hogy mindig tökéletes legyen. Ilyen a világ.

Válásnál is mindig a férfit veszik elő elsőnek. Ha elhagyja a feleségét, esetleg gyerekük van akkor rohadt, önző disznó aki elhagyja a családját, ha a nő lécel le csak úgy akkor annak biztosan a mocskos férje az oka és csak menekül szegény pára. Többnyire ez az emberek első gondolata a tények ismerete nélkül.

2015. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az áldozat, akit megcsalnak. Akár férfi, akár nő.
2015. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
93%
mkét nem esetében elég undorító.
2015. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:-) Úgy értettem a kérdést, hogy a nő miért gondolja, hogy evidens, hogy ő az áldozat? :-)

Mint írtam, nő vagyok, de nem értek velük egyet. ;-)

( Konkrét történetekre lennék kíváncsi, példákkal érvelve vagy ellenérvelve. Szerintem sem a megcsalás a helyes lépés... :-) )

2015. dec. 29. 22:56
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Valaki már írta, a nők nagyon szeretik magukat áldozatként beállítani, még akkor is ha ők voltak a megcsalók, és rögtön jönnek a nem foglalkozott velem eleget a pasim dumával...


Konkrét esetre vagy kíváncsi? Nálunk is a feleségem volt az aki félre lépett. És valóban engem nagyon megviselt lelkileg, nem mutattam ki, mert minek, azzal nem lesz jobb. De már eljutottam arra a pontra, hogy ez már a múlt, lezártam vége. Mikor megbeszéltük a megcsalását jött a tipikus szöveggel, hogy nem foglalkoztam eleget vele, és jól esett neki a másik férfi közeledése. Azt tudni kell hogy otthon volt majd 6 évet a két gyerekünkkel. És tiszta depi volt emiatt. Hiába mondtam neki passzolja le a gyerekeket néha nagyszülőknek, és menjen el valahova kikapcsolódni, illetve a pszichologust is megemlítettem neki többször is. Nem hallgatott rám, inkább másnál kereste a boldogságot. Szóval mikor beszéltünk a dologról nem az volt a reakciója, hogy ne haragudj, én voltam a hibás, ezt elcsesztem, vagy valami hasonló. Hanem inkább támadott engem, sorolta az én hibáimat (amik ő szerinte hibák.... más örülne ha ilyen párja lenne), és rögtön felhozta amit fentebb is említettem, hogy nem törődtem vele annyit mint előtte. Ami igaz is valamilyen szinten, csakhogy előtte ezt megbeszéltük hogy pár évig bevállaljuk azt, hogy külföldön fogok dolgozni. Én tartottam magam az elveimhez hogy nem csalok meg senkit, ő is tartotta hogy megcsalja minden eddigi párját....én voltam a hülye hogy azt hittem engem nem fog. Na szóval ez van, és még a mai napig én vagyok a hibás minden miattam van, meg jöttek a lelki zsarolások hogy én nem fogok magamnak találni senkit, mikor közöltem vele hogy elhagyom. Igazából nagyívben leszrom hogy mit mond vagy mit gondol, mert tudom hogy nincs igaza.

2015. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
...És együtt vagytok?
2015. dec. 30. 18:50
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

..Hiába mondtam neki passzolja le a gyerekeket néha nagyszülőknek, és menjen el valahova kikapcsolódni...

Hát itt szurtad el, nem küldeni kellett volna hogy menjen el valahova kikapcsolódni, hanem vele kellett volna menned. Együtt kikapcsolódni. Gondolom ez az ami hiányzott neki. Az együtt töltött idő...

2015. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyunk együtt.

7 es: mint irtam külföldre mentem melózni időközben, azért mondtam mindig neki hogy csináljon magának szabadidőt. Nem tudtam még az ő kezét is fogni mint egy gyereknek....

Egyébként meg 2 hetente mentem haza hétvégére, plussz a szabik alatt mindig volt közös program.

Egyébként a kérdezőnek írtam le a történetem, nem kell hogy más reagáljon rá és ossza az észt. Úgy gondolom senki nem lát bele a másik kapcsolatába, ki mit miért hogyan cselekszik, két rossz közűl melyiket válassza. Nem én vagyok az áldozat, nem is annak akarom magam beállítani, itt a gyerekek az áldozatok sajnos.

2015. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja amit még kihagytam és elgondolkoztató, hogy ennyi erővel nekem is hiányozhatott volna egy kis női kedvesség, szóval én is félre kufircolhattam volna ennyi erővel ugyebár kedves 7 es? Mert úgy gondolom akkor ez oda vissza működik.
2015. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valamiről azt gondolod, hogy nem kell senkinek reagálnia rá, nem kel ide kiírni. Írd le privátban!
2015. dec. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!