Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú távollét közben történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távollét közben történt megcsalás megbocsájtható?

Figyelt kérdés

4 hónapja nem találkoztunk a barátommal, viszont bizonyítékom van rá, hogy megcsalt, nem mondta el nekem, én sem hoztam még fel a témát..azóta alig beszéltünk mióta tudom, nem vagyok képes így beszélgetni vele, azt mondtam neki tanulok, de így még arra is képtelen vagyok.

Vajon lehet hogy ez csak azért történt mert már ennyi ideje nem láttuk egymást? Bocsájtsam meg neki? Tudom hogy azzal magamat tenném úgymond nevetségessé de nem tudom mit tegyek..


2016. jan. 2. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem megbocsajthato.
2016. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
részemről nem!
2016. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Minden megbocsátható és bármi elítélhető, ez csak rajtad áll, mit hogyan gondolsz.
2016. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsájtható meg. Ha mással akart lenni, miért nem szakított veled?


Én azt mondom, hogy hagyd ott a fenébe és ne pazarold rá a fiatal éveidet.

2016. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pörölycápa ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó kifogás az, hogy távollét miatt történt a megcsalás. Én legalábbis ilyesmit nem fogadnék el. Párommal már több mint 2 és fél éve vagyunk távkapcsolatban, 3-4 hónap külön majd 1 hónap együtt (külföldön tanulok), és úgy vagyok vele hogy ha együtt akarunk lenni, akkor kibírjuk azt a pár hónapot, ha meg ennyit nem vagyunk képesek kivárni, akkor kár a kapcsolatot erőltetni, mindenki keressen valakit a közelében.
2016. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Sok minden megbocsátható, persze...

De én a helyedben arcon hánynám majd elküldeném, mivel az ilyen azt édemli.

2016. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van az ilyen "kapcsolatnak"?Hagyd ott!
2016. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Mikulás is távol van hsszú ideig télvíz idején munkája során, mégsem csalják meg a gyárban dolgozó Manói soha :(
2016. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szamomra ez nem magyarazat ra. Bar megcsalas utan kar magyarazkodni is...
2016. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Nincs mit ecsetelni rajta, aki szeret, az nem fog mást megd*gni. Ha egy (azért nem olyan hosszú) idő után ő már nem tart annyira, hogy ne csaljon meg, akkor az azt jelenti, hogy mégsem olyan erősek az érzelmek.

2016. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!