Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 50 fölötti nős férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 fölötti nős férfiak, megbotránkoztató, ha a nő csak szexet akar?

Figyelt kérdés

50-es,házas pasi flörtölget, 35-ös,szintén nem független nő nem utasítja vissza.(tehát megfelel neki).

Egyértelmű,hogy csakis tikos szex lehet ebből.

Na most ezen egy 50-55 éves férfi megbotránkozik,vagy örül ennek is? (mert a pasi ugyan nagyfiú és jár a szája,hogy ezt meg azt tenné a nővel,de nem tudni,meddig merne elmenni valójában,ha tényleg lenne rá alkalma)


Igen,mindkettejük részéről aljasság, de most nem erre vagyok kíváncsi.



2016. jan. 8. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Örül ha megd*ghatja, de nem valószínű, hogy sokra tartja ezt a nőt.
2016. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó, de pontúgy csalna a pasi is,tehát 1-1.

Miért lenne akkor csak a nő alábbvalú nála,ha ő is ugyanzt csinálja?

2016. jan. 8. 14:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Még is, ha mind ketten házasok, mit akarhat mást a nő, vagy a pasi??? Ezer, meg egy ilyen van. Ki miért, azok különböző okok.
2016. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Inkább örül neki, hogy talált ilyet, aki szintén csak kúrálni akar, aztán a lelkizéssel nem őt fárasztja, hanem hazamegy a hivatalos kapcsolatához. Meg így valószínűleg nem kell neki hazudozni a saját otthoni kapcsolatáról, hogy szenved, meg válni készül, csak most még egy kicsit tartsuk titokban, mert.... és a többi ilyen buktató.


Engem viszont megesz a kíváncsiság, hogy mégis milyen lehet az a férfi, aki mellől egy nős, ötvenvalahány éves embert kívánsz szeretődnek? Te vagy az, Vajna Timi? 😂

2016. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tudom,ki a vajna timi.

A 35-ös nő élettársának komoly szexuális problémái vannak 3 éve. S gyerkük sem lehet, a férfi impotenciájja miatt.Ennek ellenére együtt vannak, a nő nem akarja otthagyni a pasit.


A nő természetesen nem az 50-estől akar gyereket.Csak az50-es férfi elég szenvedélyesnek állítja be magát, így normális, hogy 3 évnyi csapnivalú szex után jól jönne végre egy igazni szex is.

2016. jan. 8. 14:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok 50,de szerintem örülne neki.Mindketten felnőttek,betartják a szabályokat,és mindketten megkapják amit akarnak.
2016. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Feltéve hogy az 50-es pasin nem a kapuzérési pánik tört ki és nem csak a szája jár üresben...Mert az ilyen semeddig nem megy el, akkor sem, ha a nőnek bejön. 50-esekkel 35 évesen ne kezdj, azt ajánlom, még szex miatt sem.
2016. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eletemben ket olyan futo kapcsolatom volt, ahol azert jottem ossze a pasikkal, mert ok is hiper-szuper szenvedelyes szeretoknek mondtak magukat.Mindketto minosithetetlen nulla volt az agyban. Vigyazz, igy ne jarj te is.
2016. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát a szexuális örömszerzés az nem duma kérdése, - szóval ha a nő tényleg csak szexre vágyik akkor lehet, hamar vége lesz.

Hogy miért nem hagyja el a párját, az talány... a gyerek, ahogy látom elég fontos, főként a nőknek.


Én idősebb vagyok, a kedvesem, meg fiatalabb - sok a szex, de csak az nem tartana minket össze.

Szóval a fene tudja, mi lesz még ebből is?


Bár ötvenes, házas férfitársaim általában eléggé el vannak punnyadva, hogy új életbe kezdjenek.

2016. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
En 34 eves no vagyok Es Meg viccbol sem jonnek ossze Egy otvenes pasival-))
2016. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!