Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha, rájönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha, rájönnétek, hogy a párotok megcsal/meg akar csalni)?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 5 éve vagyunk együtt és most az "exbarátnője" (semmi nem volt köztük) elkezdett neki írogatni fb-n. Majd míg én melóztam elment hozzá. Majd kamuzott, hogy hol volt. (De egy barátnőm a csaj szomszédja...) és ő szólt. Majd belépve maradt az én tabletemen a(z) fb-ján és pont az ő beszélgetésük nyílt meg, és azt tervezték, hogy hogyan és mikor fognak d*gni. Majd visszalépett. Most a napokban míg én ismét melóztam ő elment a csajhoz. De elvileg most sem történt semmi. De a pénztárcájában találtam cotont amit itthonról tett el. De megint találkozni akarnak. És azt írta a csajnak, hogy most meg fogja csókolni. (de ha csók lesz akkor már nem lesz megállás).

Szerintetek mit kéne tennem? Mindkét nem válaszát várom!



2015. szept. 29. 16:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Én elhagynám !
2015. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd el, hogy ha jót akarsz magadnak.
2015. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
71%
Heréld ki! Mekkora szemét alakok vannak, sajnállak! :(
2015. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed ezek után?

Rúgd ki páros lábbal!

2015. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
De szeretem! És ő az egyetlen aki maradt nekem. Se család senki csak ő.
2015. szept. 29. 16:32
 6/39 anonim ***** válasza:

A történetedből kiderül, hogy barátnőd legalább egy még van. Szóval nem vagy teljesen egyedül.


Ha ennyire menni akar, akkor menjen. Én ezt egészen biztosan nem tudnám megbocsátani, elfelejteni, hogy azután minden olyan legyen, mint régen. Te tudnád? Mert ha nem, akkor teljesen felesleges az időd pazarolni rá. Nincs értelme úgy párkapcsolatot erőltetni, hogy a PÁR egyik fele nem igazán akarja.

2015. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Hát az elég túlzás, hogy barátnő. Gimi óta nem beszéltem vele, csak szólt, hogy látta. de se előtte se utána nem beszéltünk.
2015. szept. 29. 17:08
 8/39 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad,van tényleg felesleges, de szerintem ebben az esetben neki kéne azt mondania, hogy vége és szeretgeti ezentúl a másikat.

Ja meg azt kérdezte tőle a csaj, hogy mi lesz ha vele jobb lesz mint velem, akkor mit fog tenni? A válasz csak annyi volt, hogy majd utána eldönti.

2015. szept. 29. 17:11
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteld már magad jobban könyörgöm!

A pasidnak ez tök kényelmes,hogy még ezt is megteheti.

Elküldeném azonnal a sunyiba.Mit szeretsz még ezek után is rajta?

2015. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt már én sem tudom :( Már csak simán ragaszkodom hozzá... De valahol jogosnak érzem, hogy legyen a farkincájában annyi vér, hogy ő mondja ki, hogy mást akar már nem engem
2015. szept. 29. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!