Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki egyszer megteszi, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megteszi, az megfogja tenni megint? Vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 éve vagyunk együtt a párommal, vele történt meg az eset. Nyáron elvolt több napos legénybúcsún, ahol egy este elmentek egy szórakozóhelyre. Mondanom sem kell, hogy állítása és mindenki más szerint is nagyon sokat ittak, illetve páran, köztünk a barátom is gyorsítót vett be. Majd lefeküdt egy csajjal(bár ebben nem volt biztos, mert alig emlékezett valamire). Ezt az egészet barátom vallotta be nekem, nem tudtam mit tegyek.Sírt, és mondta, hogy megbánta, engem szeret..a szokásos dumák. Megbeszéltük, hogy ő igazság szerint a női rajongásra vágyik/ott. Ekkor mondtam neki, hogy idő kell nekem, hogy ezeket átgondolhassam. Ez idő alatt, rengeteget tett, hogy éreztesse velem, hogy szeret és nem akar elveszíteni. Ez nem merült ki a "szeretlek" és "hiányzol" sms-ben, hanem ténylegesen tettekkel bizonyított.(meglepett egy este mécsesekkel kirakott szívvel, volt mikor rózsákkal..ez azért nagy szó, mert előtte egyszer nem tett ilyet) Akkor megállapodtunk, hogy ha tud változni, nem néz rá egy csajra sem, nem viselkedik úgy,akkor lehet folytatása. Ennek már fél éve, azóta pedig nem volt még egy olyan pillantása sem más nők felé. Ennek teljesen más súlya van, mint mikor ténylegesen ismerkedik és találkozgat az adott hölggyel, szerintem!

Ti mit gondoltok erről?


2016. jan. 12. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Részemről egy kapcsolat akkor tud működni, hogy ha meg van a másik fél felé egy dolog: BIZALOM.


Engem ismereteim szerint nem csaltak még meg. Az előző kapcsolatom viszont pont a bizalom hiánya miatt ment tönkre. Elvileg nem kefélt félre, de volt egy kitöltetlen profilja egy társkeresőn. Nem értettem miért volt, s ő ragaszkodott hozzá, hogy semmi nem történt. Azonban részemről megingott a bizalom, s így nem tudott a kapcsolat tovább működni.

2016. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50-50% vagy igen vagy nem. Ha olyan a természete biztos megteszi még egyszer, de ha tényleg megbánta, akkor nem valószínű.
2016. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is más ez, de én nem fogadnám/fogadtam volna vissza. Mégpedig azért, mert mi az a gyorsító? Drog? Extasy? És miért iszik annyit? Nekem az az alap feltételem egy srácnál, hogy ne igyon emlékezet vesztésig. Nem arról van szó, hogy rá se nézhet a piára, csak tudja már hol a határ. A szereket viszont nagyon nem bírom.

De a témánál maradva, ja, teljesen más súlya van.

2016. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint speed volt. Egyébként nem szokott inni, de egy ilyen alkalomkor igyon, nincs olyan ember aki ne tenné ezt.. egyébként sem előtte sem utána nem ivott annyit vagy vett be volna valamit. De ténylegesen nem ezen kell gondolkozni szerintem. :)
2016. jan. 12. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy máskor nem iszik annyit? Ha együtt laktok, és látod, hogy nem, akkor oké, de ha csak ezt állítja, én nem hinném el neki...
2016. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat vagyunk együtt, látom. :)
2016. jan. 12. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az adott személytől függ, hogy hogy fog viselkedni a megcsalás után.

Engem is csaltak meg, és végül úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk megint. Rengeteget változott és látszik rajta, hogy tényleg megbánta.

Persze, van olyan, aki újra megteszi, de az ilyenek alapján nem lehet beskatulyázni a többieket, mert az emberek képesek a hibáikból tanulni és változni, fejlődni.


Szerintem ha tényleg látod a párodon a megbánást és a változást, akkor nem hiszem, hogy újra meg fogja tenni.

2016. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bánja, 10% h megint megteszi. Engem mondjuk az h drogozott legalább annyira zavarna (be lehet rúgni, na de ennyire?)
2016. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valaki drog hatása alatt megöl egy embert.

De igazából ez nem elítélendő, mert drog hatása alatt tette. Ugye? Így gondolod te is?

2016. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a pia rohadtul nem mentség a félremenésre - se semmire.


Kivágnám, mint a sicc, engem ne nézzen hüyének, vagy dugja a másikat, ha akarja.

2016. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!