Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok akik megcsaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik megcsaltátok a párotokat és nem mondtátok el neki, utána milyen volt a lelkiállapototok? Könnyen sikerült tovább lépni? 25f

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 22:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
Egyik ismerosom 1,5 evig csalta a feleseget majd eljegyezte aztan 10 ev utan a csaj csalta meg a pasit es elvaltak ..
2016. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én még nagyon régen csaltam meg a "barátomat" (18 voltam). Igazából úgy jöttünk össze, hogy ő akkor lépett ki egy 4 éves kapcsolatból és csak vigaszt keresett. Nem lett kimondva, de mindketten tudtuk, hogy nem lesz tartós a kapcsolatunk. Amikor összejöttünk, én még visszajártam az exemhez. Ő ezt nem tudta, de mint kiderült, később ő is megcsalt az exével. Szóval bűntudatom nem volt, gondolom neki sem. Azt hiszem 5 hónapig voltunk együtt. 26N
2016. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok énis!Megőrülök a bűntudattól és rettegek h lebukok
2016. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Utolso vagyok: Rémes a lelki állapotom
2016. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem bánt a dolog.4éve havi 1szex van..kevés.Szóltam,szépem,csúnyán,fenyegetve,sehogy nem változtat.Nekem szükségem van rá,megoldom mással akkor.N
2016. febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan nem értem ezeket az "embereket".Szegények majd megőrülnek a bűntudattól két orgazmus között de szakítani az már smafu.Mert SZERETEM,gyerekeink vannak,házunk van,nem akarom megbántani.Nem érzitek az ellentmondást.
2016. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
7. Ja én is ezen gondolkodom mindig, amikor látom a sok ilyen kérdést/választ. Ha megcsalni meg tudja, szakítani miért nem képes? Mint pl. az 5-ös idióta. Nyilvánvaló, hogy már semmi nincs köztük, és még büszkén henceg is, hogy megcsalta a "párját" mert az megérdemelte. Akkor minek vannak még együtt?
2016. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Mintha arról szólna az egész hogy ti ezeket MEGÉRDEMLITEK.Tudom hogy elcsépelt de ha veletek tennék ugyanezt ugyanazon okból akkor jaj hogy merészelt megcsalni.
2016. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#5-ös,meg tudlak érteni,4 évig nem vett rólad tudomást akkor nincs miért ítélkezni.
2016. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
8-as anyád az idióta,hogy nem nyelt le téged.A kutya nem kérdezett,a kérdésre válaszoltam,pont lesz**om mit gondolnak az ilyenek mint te.Meg van az okom amiért nem válok,de neked ehez semmi közöd.
2016. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!