Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon perverzek vagyunk, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon perverzek vagyunk, ha ilyeneket mondtunk egymásnak és utána szexeltünk egymással?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom,akinek mindig azt mondtam,hogy az öcsémre hasonlít és ő mindig azt állította,hogy az anyukámra emlékeztettem.

A hétvégén pedig többször is szexeltünk sőt tegnap is és ma is fogunk és sztem holnap is.


2016. jan. 19. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon? Hát, tízes skálán olyan köbgyök huszonnégy a négyzeten.
2016. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bármi ami begerjeszt titeket, ezek szerint a cukkolás a nektek való.
2016. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vicces
2016. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Péter69 ***** válasza:
Érdekes ha ti így gerjedtek egymásra ..mindenki valamiért szereti a másikat ki azért ki másért.ez mégcsak a kezdet, majd kifog alakulni belőle valami
2017. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!