Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha csaltatok már meg valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaltatok már meg valaha a parotokat, mi volt az ok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenben jól éreztem magam vele, sok mindenben pedig rosszul. Annyira nem volt vele rossz, hogy szakítsak vele, de annyira igen, hogy azokat a dolgokat amiket ő nem adott meg nekem, azt másnál keressem. Nem élethosszig tartó kapcsolatban gondolkoztam, úgyhogy nekem tökéletes volt.


Hibái:

1. Túlságosan irányító jellemű volt nő létére. Nagyon akaratos volt. Őelőtte féltucat lánnyal voltam már és ehhez nem voltam szokva. Kellemetlen volt vele bármilyen jövőbeli tervről beszélni, mert nagyon sokszor áterőltette az akaratát. Azt mondta előttem csak papucs barátai voltak és én voltam az első aki nem hódolt be neki mindenben.

2. Szar volt vele a szex. Állítólag 15 évesen az első barátja szinte megerőszakolta, ezért nem élvezte. Hiába nyaltam fél óráig, nem élvezte. Az első hónapokban csak sötétben volt szex, meztelenül sem láthattam. Szopni soha nem szopott, az életben egyszer nem volt a szájában a farkam. A tiszta seggét megnyalni/kinyalni nem lehetett. A pózokra állandóan kényeskedett, hogy most öt perc után elfáradt és váltsunk (ilyet egy nő sem mondott se előtte, se utána). Ha kinyaltam, utána nem csókolhattam meg. Elmondta hogy csak azért szexel, mert amúgy nem lenne vele még a legutolsó papucs lúzer srác sem, ha nem engedné a szexet.


Úgyhogy az ilyen örömöket másnál kerestem. Ha valakinek csak szar szexben van része sokáig, meglátja mekkora megváltás egy jó szex, akár egy kevésbé vonzó emberrel is.

2016. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mert ő nem tekintett engem a párjának. Így én is úgy viszonyultam hozzá,mással voltam együtt,mert ő sajnos nem törődött velem.Hát ezért.


Szerencsére azóta már tanultam az esetből,hogy olyan mellett ne legyek,aki nem tekint a párjának és nem szeret.

2016. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha szakitani akartam, mindig azzal jött, hogy a szüleimnek beszámol egy titkomról. És persze 17 voltam és féltem, mert a szüleim elég konzervativak
2016. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen, mert egész egyszerűen nem éreztem jól magam mellette. A másikkal sokkal nyitottabb, boldogabb voltam, jobb volt a kedvem, és a hangulatom is.

Nem éreztem magam jól mellette, ez volt az oka.

A szex sem volt túl jó.

2016. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem.

L21

2016. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerelem
2016. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Es miert megcsaltatok, miert nem szakítottatok elobb?
2016. febr. 1. 15:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Na ezt már nem fogják leirni.
2016. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne.... L21
2016. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Mert sok mindenben meg jól éreztem magam vele. Ő volt az egyik legtartósabb kapcsolatom, akivel a legtovább voltam.


1. A családja imádott engem. A(z elvált) szülei, a szülei új élettársai, a testvére, a nagyszülei, a szélesebb családja. Odáig voltak értem és én is nagyon kedveltem őket.

2. Sokszor volt bújós, kedves, megértő.

3. A szexben próbált minimálisan kompenzálni. Néha kiverte nekem vagy érdekes, izgalmas helyeken próbáltuk.

4. Sok szempontból eléggé házias, gondoskodó természete volt. Volt hogy míg a szobámban feküdtem, ő szó nélkül elkezdte takarítani a konyhát. Csak úgy, mert eszébe jutott.

5. Nagyon ajándékozós, kedveskedő volt.


Azért nem szakítottam vele, mert egy darabig nem volt brutális a dolog. Ha volt mellette valaki, akivel kielégíthettem az egyéb vágyaim, akkor elviselhető volt.

Azért nem szakítottam vele, mert magamnak akartam jót. És nekem úgy volt a legjobb, hogy megkaptam a fenti dolgokat tőle de ugyanakkor amiket ku-.rvára nem tudott megadni nekem, azokat megkaptam mástól.

2016. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!