Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban élőként megcsalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élőként megcsalásnak számít-e, ha a feleség 7. éve nem él és nem is kíván a jövőben sem szexuális kapcsolatot a férjével és a férjnek meg lenne a lehetősége más nővel a szexuális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A feleség pedig azt mondja, hogy nyugodtan élje ki mással a férj ez irányú vágyait.

Segítsétek ezt a vitát eldönteni!



2016. febr. 4. 19:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%

Ha a feleség belemegy és le is szarja kivel mit csinál, akkor nem.

Bár a házasságnak túl sok értelme nincsen ebben az esetben.

2016. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

Osztom az 1-es véleményét.

Nem is értem mi tartott idáig?

Hány évesek vagytok?

2016. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 RRR ***** válasza:
100%

nem számít

de férj helyében,ha nem kötelező nem tartanék élménybeszámolót neki

2016. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem számít megcsalásnak. A lényeg, hogy Mindkét fél beleegyezzen. Ha a feleség aszex akkor Megértem a dolgot. De ha "csak" lelki sérült, akkor érdemes felkeresni terapeutát.
2016. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Ennek a házasságnak úgy őszintén mi értelme van?


Így nem, de neked, mint férfinak nem furcsa ez az egész, hogy a feleséged nagy ívben lesz..rja, hogy te kit d.gsz meg?

Próbáltatok erről beszélni és változtatni a helyzeten?


Képes vagy egy ilyen nő mellett a továbbiakban élni?

2016. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
ez már nem házasság, csak együtt élés mint lakótársak.
2016. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feleség tudtával és beleegyezésével történik az nem megCSALás, hiszen nincs hazugság, átverés.

De ennek így tényleg semmi értelme, előbb-utóbb valamelyik fél dobbantani fog (és nem biztos, hogy a férfi!).

Láttam már ilyen helyzetet közeli barátnál, a férfi azt hitte, be van biztosítva a kényelmes élete, mert a frigid feleség elhajlási engedélyt adott...

Aztán kiderült, hogy érzelmi, lelki igényei azért mégiscsak vannak a nőnek, megismerkedett valakivel, és beadta a válókeresetet.

A másik lehetséges alternatíva, hogy a férfinak sikerül a vártnál jobban a szexkapcsolat, és idővel rájön, hogy más nőtől mindent megkap egyben, és ő dobbant.

2016. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt már nincs meg a házasság, szóval igaziból nem.

De hogy én ezen hogy le vagyok döbbenve! Ilyen vaaan? És ez 50 év alattiaknál??

Bocs az offért, de lehidalok.

2016. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
van az a nö, aki még így is ragaszkodna hozzá, hogy a pasi száradjon el a kedvéért, na de az ilyen nö az kapjabe
2016. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
# 9: Van ilyen férfi is, nyugi. Volt benne részem...
2016. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!