Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy nálam picit idősebb férfi,aki a legjobb barátnőm apja...Kicsit fura a kapcsolatom vele,mert néha találkozunk kettesben,értem jön a sulihoz és elmegyünk ebédelni,van olyan,hogy egész este sms-ezünk és mindenről tudok beszélgetni vele.

Ami kicsit zavar,hogy drága ajándékokat kapok tőle néha és mikor mondom,hogy nem fogadhatom el,akkor azt mondja,hogy nem számít neki a pénz és örül,ha boldognak lát.De felesége van és még ott a legjobb barátnőm is.

Ráadásul flörtöl velem és tök sok mindenben segített.

Mit akar?Hogy próbáljak meg változtatni ezen a szitun?Beszéljek neki arról,hogy ez a helyzet kicsit fura?Olyan,mintha megcsalná velem a feleségét?



2013. márc. 27. 14:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld meg vele a dolgot, kérdezd meg tőle, hogy mégis miért csinálja ezt.
2013. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

Azonnal szállj ki ebbõl a kapcsolatból!El fogod vesziteni a legjobb barátnõdet és felkavarsz egy család életét. Hogy van az, hogy egy picivel idõsebb nálad?Mit gondolsz miért veszi neked a drága ajándékokat, akar tõled valamit.

Hány éves vagy?

2013. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%

Szia !

Megkérdezhetem , hogy ez csak ilyen beszélgettünk stb.. vagy szexuális is a kapcsolat ?

Mivel ha nem akkor ez nem számít annak ,csak jól érzed magad vele !

2013. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon durva, hogy a legjobb barátnőd apjával találkozgatsz, ergo randizgatsz.

Teszed ezt úgy, hogy ráadásul felesége is van.

Mondd, mégis hány éves vagy hogy nem tudod hová tenni ezt a szitut??

Pedig egyszerű.Ha egy idős családos férfi csapja a szelet egy fiatal lánynak, akkor szeretőnek akarja használni.Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy hord ide-oda és ajándékokat vesz neked.Mit gondolsz mit vár cserébe?Nem hiszem, hogy csupán annyit hogy boldognak lásson... ugyan már.

Ne is haragudj, nem tudom i van a fejedben, hogy a barátnőd apjával találkozgatsz, ebédelsz és fogadsz el ajándékokat...

2013. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem



A ferjemtol viszont nem turnem el.


Az sem tetszene, ha. A baratnom ilyen viszonyban lenne az apammal.

Tisztazd a helyzetet!

2013. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Eddig nem történt semmi,csak találkozunk,beülünk valahová kávézni vagy forrócsokizni,ebédelni vagy elmegyünk moziba.

A legjobb barátnőm nem tud erről.

Az a baj,hogy tetszik a pasi,mert nagyon helyes,vicces,udvarias és sportos,szóval nincs sörhasa meg semmi ilyesmi.

2013. márc. 27. 14:26
 7/33 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos, azt hiszem mondhatunk akármit is, ha akarsz te is valamit ettől a pasastól akkor úgy is lesz valami!

Jó tanács és gondold át viszont, hogy ez a férfi nem a 2 szép szemedért költ rád, és hord össze-vissza.

Pont a legbefolyásolhatóbb korszakodba vagy, és ő ezt kihasználja vagy tervezi hogy "hasznot húz belőle".

Úgy gondolom, ez a pasas megakar fektetni, egy féreg egy szóval...valószínű hiteget is, vagy hitegetni fog, és szépeket mond/csinál hogy bedőlj neki.

Bármennyire is tetszik hogy sportos és nincs sörhasa, ne engedj neki mert te húzod a rövidebbet.

Amúgy meg belegondoltál, hogy emiatt el is veszíted a barátnődet ha ez kiderül??Mellesleg ők egy család, ne akarj belemászni az életükbe.

Ha meg az idősebb pasik jönnek be, keress olyat aki nem ilyen alamuszi módon próbál becsalogatni az ágyába.

2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, könnyű mondani, de én a helyedben kiszállnék ebből a kapcsolatból. Hatalmas botrány lesz belőle, ha kiderül. A barátnőd meg egy életre megutál. Bármi is volt, téged fog ő is meg az anyja is felelőssé tenni, hogy te dúltad fel a családi életüket. Még ha nem is így van, mert ez ugye sosem egy emberen múlik, de akkor mindig azt a bizonyos harmadikat szokták hibáztatni.


Szerintem ne találkozz vele többet, mert nem lesz jó vége. Előbb-utóbb biztos bepróbálkozik, te meg nem fogsz tudni ellenállni, aztán meg egyre nehezebb lesz belőle kiszállni. Így még nem késő.


28/N

2013. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, ha ez kiderül akkor a barátnőd nem csak megutál, de elterjeszti fűnek fának hogy mekkora kis "rin.gyo" voltál.Ne értsd félre én nem rossz indulatból írtam, de elég rossz hirneved lesz a környezetedben...
2013. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

17 évesen sokra vitted.


Tudod, az ajándékot az fogadja el, aki akarja. Ha nem akarnád, nem tennéd. Megvásárolt, akár lefeküdtél vele, akár nem, kb. k.va lettél.

2013. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!