Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha az előző kapcsolataitokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az előző kapcsolataitokban megcsaltátok a párotok, de utána megtaláltátok azt, aki az "igazi" őt nem csaltátok meg ugye?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
De
2016. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az ember nem azért lép félre, mert nem a megcsalt fél "az igazi". Eleve több "igazi" van mindenki életében.. de ez egy másik téma. A lényeg: a gerinces ember, ha ellaposodik a kapcsolata, de megtetszik neki más, akkor még mielőtt bármit csinálna az új partnerrel, lezárja a meglévő kapcsolatát, aztán vág bele a másikba. A gerinctelen viszont párhuzamosan izél mindkettővel, majd nagy sokára választ (vagy kirúgják). Na most gerincet növeszteni nem lehet, ezért várható, hogy a szerelem múltával pont ugyanúgy fog viselkedni. A felnőtt ember jelleme nem változik..
2016. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zsoltix1988 válasza:
0%
Figyelj nincs olyan hogy megcsalàs a màsiknak se adsz többet egy centivel se akkor meg nincs csalàs
2016. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de
2016. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre nincs garancia...

Én anno az első barátomnál volt, hogy félreléptem, de az utolsó 3 kapcsolatomnál például nem. A mostaninál pedig elképzelni sem tudnám, hogy ilyet tegyek, pedig már jó ideje együtt vagyunk. És, de változhat az ember! Én akkor csináltam ilyet, mikor még kis hülye voltam, csak a buli, csak a barátok éltettek, és állandóan zabszem volt a seggemben...fel sem fogtam igazán, hogy mit csinálok. Sosem mondtam el neki...aztán később ő is megcsalt, de ő bevallotta. Nagyon rosszul esett...akkor jöttem rá milyen szemét dolog ilyet csinálni...

Tanultam belőle...szóval igen is változhat az ember!

2016. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
A megcsalásnak mindig oka van, csak sajnos a felek ezt gyakran nem akarják beismerni. A legtöbb megcsalás érzelem mentes, pusztán szexkapcsolat...ami egy pótcselekvés. Van egy elfojtott igény ami idővel felszínre tőr és motivál bennünket hogy kielégítsük.
2016. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig a válasz 100 %-ban hasznos volt, választ adott a kérdésre.
2016. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez gerincesség kérdése, nem azé hogy épp kivel vagy együtt.
2016. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6


Oka van igen: gerinctelenségnek hívják


Ki is lehet lépni a kapcsolatból tisztességesen, ha valami nem oké, és nem tudják megoldani. Onnantól már mindenki azzal fekszik le akivel akar és még a gerincessége sem kérdőjelezhető meg, mert nem alázta meg a párját azzal, hogy megcsalta.

2016. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én menekültem a problémák elől az aktuális kapcsolatban, ezért jutottam más karjaiba. Nálam mindig volt érzelem mögötte.

DE az utolsó kapcsolatom után, megváltoztam. Felvállaltam, hzogy szembe nézek a problémákkal. Elmondom a páromnak, teszek azért hogy jó legyen a kapcsolatunk.


A sors fintora: az aktuális párom, megcsalt, szerelmes lett, és elhagyott. Ja és állítólag sosem volt szerelmes belém.... :(

De legalább én gerinces maradtam ebben a kapcsolatban, bár többé nem tudok hinni egy férfinak se....

2016. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!