Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek az első szerelme olyan tökéletes volt, hogy utána tényleg nem talál nála jobbat?

Figyelt kérdés
Csak mert én jelenleg így érzem... egyszerűen úgy érzem, nem fogok még egy olyan embert találni, akivel annyira egy hullámhosszon leszünk, mint a volt barátommal.

2013. máj. 12. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem keresed meg?
2013. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmmel is ez van :S 18 éves 16 évesen szakított a pasijával és utána jött egy másik srác de őt már nem szerette úgy :/ . Sztem az a titka hogy egy olyan fiút kell taláni aki az előző mércéjét jóval megüti :) 18/L
2013. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mert ő nem akar velem lenni... és olyankor mivan, ha számomra nála nincs jobb? mármint nem is kell jobb... úgy érzem senki mással nem tudnék olyan boldog lenni mint vele voltam, mellette teljesen önmagam tudtam lenni, és ez senki mással nincs így, még a barátaimmal, családommal se szinte.
2013. máj. 12. 20:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok..
2013. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Derpette ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet :/
2013. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:/ azt hittem, csak én vagyok ilyen szerencsétlen de szomorúan látom h vannak így még egy páran, sajnálom:( én tényleg nem tudom mi erre a megoldás... ha van egyáltalán:(
2013. máj. 12. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze , hogy van! ha neked ő az igazi akkor valószínűleg te is neki, csak idő kell neki , hogy rádöbbenjen.! :) Sok sikert én szorítok!
2013. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Derpette ***** válasza:
Talán az idő segít....de ki tudja...
2013. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs jó, csak annál jobb.
2013. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, de kétlem h rádöbben h én vagyok neki az igazi...:( erre már lett volna alkalma nem egy, de nem tette, szóval..:(
2013. máj. 12. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!