Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ismered a partnered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ismered a partnered ízlését, vágyait?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég féltékeny típus, ha társaságba megyünk és meglát egy olyan Nőt akit potensnek tart magával szemben akkor teljesen megváltozik.

Többször beszélgettünk már erről és biztosítottam afelől, hogy azok a Nők akiket Ő vetélytársaknak hisz azok abszolút hidegen hagynak....ellenben azokkal akiket meg Ő nem is vesz észre.

Szóval a kérdés arra irányul, hogy meg tudnád jósolni, hogy a párod milyen típusú,kinézetű partnerrel kezdene ki?



2016. febr. 5. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lövésem sincs ki jönne be a pasimnak. Komolyan mondom, nem tudom. Én szerintem borzasztó ronda vagyok, jóval az átlag alatt, mégis tetszettem neki. Tehát, nem tudom mégis ki lenne az akivel lelépne egy másik városba. :D
2016. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na pont erre vagyok kíváncsi.

Nem rég voltunk egy fürdőbe ahol ügye látod az emberek alakját, gesztusait, és megpróbáltuk kitalálni, hogy a másik kivel kezdene ki. 3 jelöltet választottunk.

A párom nagyon mellé trafált, én 2/3 eltaláltam.

2016. febr. 5. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megjósolni biztos nem. Mert hiába tudom, hogy külsőre milyen típus(ok) az esete(i), a vonzalom ennél kicsit összetettebb dolog. Viszont ha jelen lennék akkor, amikor ott van ő és az a lány, aki iránt felébred benne a vágy, akkor azt szerintem ki tudnám szúrni.

De ilyen nem volt még, nem úgy néz ki, hogy nagyon érdeklődne más nők iránt.

2016. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt kiszúrom, hogy kiket néz végig "úgy", pontosan ismerem az ízlését.

Nagy, kerek popsi, vékony derék, kerek vádli: tudod te mennyi munka van benne, hogy én is ilyen legyek? :P

2016. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval olyan Nőkre tippelnél akik Rád hasonlítanak. Lássuk be ebben van logika. A párom a sokkal fiatalabb, hosszú hajú, magas karcsú Nőkre féltékeny, na Ő pont nem az.
2016. febr. 5. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon sokat "elemezünk" közösen más nőket, így biztosan tudom mi jön be neki...ami nekem nem...
2016. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"6" reagálva

Na akkor nem vagyok egyedül. A párod eltalálja a Te választottjaidat?

2016. febr. 5. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Én bízom a páromban. És nem tudnám meghatározni az ízlését. Azt tudom, hogy én tetszem neki (azt, hogy miért, nem tudom, szerintebb ő jobb minden téren férfiban, mint én nőben), és a saját elmondása szerint nincs zsánere. A klasszikus szép nők nem jönnek be neki - ezt tapasztaltam is amúgy. Egyszer, nem a rózsaszín szemüveges időszakban, összefutottunk egy régi csoporttársunkkal, aki tényleg gyönyörű lány (középmagas, karcsú, vékony, kicsi - nem a pattanás méretű -, feszes mellek, diszkrét smink, szép bőr, szép természetes dús haj, szép ajkak, ízléses körmök, ízléses de nőies ruha - tehát nem a plázap... kategória), és nem érdekelte egyáltalán, én már annál inkább :D.


Amúgy én bízom a páromban, és ameddig okot nem ad rá, addig nem féltékenykedem. Még ha társaságba megyünk, és van köztük olyan nő, akit én a saját szememmel magamnál szebbnek tartok, akkor sem. Akkor lenne más a helyzet, ha kocsányon lógó szemmel bámulna más csajokat a társaságomban az utcán, túltolná a flörtölést, vagy ha rámásznak, és nem tűnik úgy, hogy nagyon le akarná rázni. De mivel ilyen nincs nálunk...

2016. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

Nem tudom ilyet még nem próbáltunk :)

Ez inkább így szokott zajlani...

-hú nem rossz néni

-ki, az? Hát nézd már meg mekkora feneke és melle van...

-hát pont azért

-ugyan már az ott mellette na az! Tökéletes, milyen szép a lába..

-ja akin át lehet látni, és úgy néz ki mint aki beteg...

-de basszus a másik nem is vékonyabb mint én, meg egyébként is ...

-na miért vagy te a feleségem...


Tudom olyan furcsán hangzik, de álltalában tényleg ilyen monológok zajlanak. És komolyan nem tudom felfogni hogy éehet ilyen elcseszett ízlése, de úgy tűnik ez az én szerencsém. Ha féltékenykednék tuti és a magam ízlésébőé indulnék ki tuti félrenéznlm a dolgot :)

2016. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én nem tudnám megmondani. Főleg mert nem vagyok egy klasszikusan szép nő, mégis tetszem neki. Próbáltam kérdezgetni az ízléséről, és erre azt mondta, nincs ideálja, én tetszem neki, oszt' kész. Amit tudok, az az, hogy a felfújt szájú plázacicákat, a nagyon-nagyon-nagyon kövér nőket és a nagyon vékony nőket nem szereti, a nagyobb melleket viszont igen.
2016. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!