Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolattal felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolattal felejteni egy olyan másik szexkapcsolatot ahol szeretted a partnered szerelemből? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy életem első szerelme jól átbaszta a fejem és utána belementem egy kalandba ahol miután sokadszor lefeküdtünk megszerettem az illetőt (ő nem akar tőlem többet csak kihasznál amire tud), most lehetőségem lenne otthagyni és egy másik emberrel szexkapcsolatba kezdeni, szerintetek bele menjek?

20/L


2015. júl. 8. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Felnőtt nő vagy, miért kellene nekünk rábólintani arra, amit tenni szeretnél? Mi a rossz az illetőben, hogy tőlünk kérsz áldást rá?


23/F

2015. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Mumusan ***** válasza:
Hogy is van? Csöbörből vödörbe.
2015. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1 érdekelne a véleményetek csak, hogy szerintetek ez normális-e így mert én úgyérzem ez egy olyan kör ami sose fog végetérni
2015. júl. 8. 23:40
 4/19 Mumusan ***** válasza:
Ez az bizony. Keress egy párt, mert ezekkel a szexkapcsolatokkal elmegy az időd amit érzelmekre is pazarolhatnál.
2015. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A mai világban, ahol sokan nemhogy hosszabb távra jönnek össze, hanem kétnaponta mással dugnak, ez normális-e? Nem, de még mindig jobb... Én ebbe a pöcegödörbe túl konzervatív vagyok, biztos nem mennék bele ilyesmibe. Te bele fogsz, mert vágysz rá, mert azt reméled, hogy jobb lenne. Ha nem szeretnéd, nem kérdeznéd, szóval ne hagyd, hogy lebeszéljünk róla.


#1

2015. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az első csávó úgy elvette az önbizalmam, hogy én már úgyvagyok vele, hogy kapcsolatra senkinek nemfogok kelleni max szexre...

És nemakarok senkitse szeretni mert mindig csak én szívom meg.

2015. júl. 8. 23:46
 7/19 A kérdező kommentje:

egy és fél éve csinálom ezt a mostani csávóval és ő az utóbbi időben mással is lefeküdt :/

nem esik jól, nagyon nem

2015. júl. 8. 23:47
 8/19 opened paradise ***** válasza:

És ha őt is megszereted?

A helyedben keresnék mást,komolyabbat.

2015. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8 annyira peches már nem lehetek
2015. júl. 8. 23:50
 10/19 anonim ***** válasza:

"most lehetőségem lenne otthagyni és egy másik emberrel szexkapcsolatba kezdeni"


...

Akármikor van lehetőséged lelépni, nem feltétlenül muszáj kapcsolatban lenni. Egy rossz kapcsolat sokkal-sokkal rosszabb, mint egyedül lenni(ha meg nem érzed benne jól magad, akkor feltételezem nevezhetjük rossznak).

2015. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!