Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindkét nemtől kérdezem, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkét nemtől kérdezem, aki már tett ilyet: ti miért csaltátok meg a párotokat? Alkalmi jelleggel, vagy konkrétan szeretőt tartottatok/tartotok?

Figyelt kérdés

Nem fogok senkit lepontozni a válaszért, és a háborgókat is megkérem, hogy senki kedvét ne vegyék el a választól. Köszönöm.

28/F



2016. febr. 9. 11:01
 1/9 anonim válasza:
12%
Én egy majdnem 10éves kapcsolatban élek, 8év után volt az, hogy megismerkedtem egy másik férfival, akivel először barátok voltunk, majd elkezdtünk vonzódni egymáshoz.. úgy éreztem, ő megért, kíváncsi a mindennapjaimra, őszinte szeretetet éreztem felőle, törődést.. míg a párommal kapcsolatban úgy éreztem, ellaposodott a kapcsolatunk..ami ellen próbáltam is tenni, de sajnos mindketten hulla fáradtan estünk haza a munkából és már a kedvünk sem volt olyan "lelkesedéssel teli" egymás iránt, na meg a kötelező családi ceremóniák.. egy szó, mint száz: Meguntam! Végre örültem annak, hogy boldog vagyok. fél éven keresztül volt viszonyom a másik férfival, de én vetettem véget ennek a titkos viszonynak, mert rájöttem, hogy hiába találkozgatok mással, hiába fekszem le vele, tudom, hogy mindenki a szép és jó oldalát mutatja ilyenkor...belegondoltam, milyen lenne, ha vele élnék? Ugyanolyan unalmas lenne egy idő után, sőt, lehet erőm sem lenne belekezdeni egy új kapcsolatba...újra az a rengeteg idő- mire kiismerem teljesen...és semmi nem garantálja, hogy évek múltán is ugyanolyan lendületes lesz a kapcsolatuk.. Így hát átfogalmazódott bennem ez az egész, és véget vetettem ennek a viszonynak, azóta lett barátnője...én pedig élem tovább az életemet a párommal. Az is lehet a másik oka annak, hogy én megcsaltam, mert mi nagyon fiatalon jöttünk össze...első komoly kapcsolata mindkettőnknek. Jelen pillanatban a párommal lévő kapcsolatunk hullámzó, de sose felejtem el, miért szerettem bele és ugye az évek alatt átélt gondok és szép emlékek...egy életre szól számomra, ő a társam, mással nem tudom elképzelni az életemet!
2016. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Én nem csaltam meg. nyilván sokszor megvolt a lehetőség, mégsem éltem vele.


Hogy miért?


Mert nem akartam elhagyni. nem akartam felborítani az eddigi életemet. Nem akartam új életet, hiszen szeretem a mostanit.

Akikkel lehetett volna kalandom, azok mind ezt várták volna tőlem. Nekem meg nem megy a hazugság...

A csajok mindig kapcsolatban gondolkodnak. A pasik meg csak egy kis kalandra vágynának.


Na, ez az amit viszont nem akartam úgy, hogy közben azt higgye a másik, lehet esélye nálam.


40/F

2016. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
En azert mert beleszerettem masba, es viszonyunk van.
2016. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Volt, hogy alkalmi jelleggel, volt hogy hosszú ideig szeretőt tartottam. Törődésre, gyengédségre, szerelemre vágytam, amit a férjemtől nem kaptam meg.

34/N

2016. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Volt, hogy alkalmi jelleggel, volt hogy hosszú ideig szeretőt tartottam. Törődésre, gyengédségre, szerelemre vágytam, amit a férjemtől nem kaptam meg. Válni nem akarok, közös ház, vagyon, gyerek stb, a családjaink odáig vannak egymástól, mindenki szemében mintapár vagyunk. De most találkoztam egy férfival, szerelmes vagyok de nincs bátorságom bevállalni a válást.

N

2016. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván kilógok a sorból a válaszommal, és a fiatalok a sárga földig lepontoznak, de ezt már megszoktam.

Az én feleségem a földkerekség legklasszabb asszonya. Imádom. De az ember olyan, hogy a jót nagyon könnyen megszokja, és magától értetődőnek, neki alanyi jogon megjárónak érzi. Egyetlen kapcsolatnak sem tesz jót, ha nincs mozgás, ha nincsenek hullámok, csak egy langymeleg pocsolya. Ezért 40 fölött úgy 5-6 évente egy-egy féléves vérfrissítő liaison becsúszik. Megismerek valakit, és rájövök, hogy úristen, mennyivel jobb nő az én feleségem. Hogy mekkora szerencsém van vele. És újra ugyanúgy imádom, mint azelőtt.

Ilyen is van.

Zárójelben megjegyzem, mindig azt hittem hogy baromi ügyesen, diszkréten intéztem ezeket az ügyeimet. Frászt! A feleségem valamennyiről tudott, vagy legalábbis mindig sejtett valamit, ha volt mit sejtenie. De sohasem szólt, mert tudta, hogy mellette senki nem rúghat labdába nálam, és azt is tudta, hogy a férfi így van bedrótozva, amióta világ a világ.

2016. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Megjegyzem majd baromi biztosan osszeszedsz valamit vagy gyereket csinalsz valakinek.

szerintem szomoru liason a felesegddel is lehetne liasonod csak idot kellene bele forditani udvarolni szeretni meglepni

2016. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
En azert, mert a ferjem megengedte. Azt mondta, hogy nyugodtan... Es nem is zavarta... Csak akkor, amikor megmondtam, hogy el szeretnék válni...
2016. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cintuskaa ***** válasza:

19 eves lany vagyok . a parom 23eves fiu bar ez egyertelmu volt hogy fiu :D . elso komoly kapcsolatunk . o neki en vagyok a 2.lany az eletebe. Voltak szakitasaink mint minden fiatalnak . es volt egy kikoltozesem kulfoldre akkor uj eletet kezdtem .. Egy teljesen mast. Szoval nekem o az elso ferfi az eletemben de rajta kivul meg 4masikkal voltam .. Egyesevel

:D de nem voltunk egyutt. Es hat mire nem jo egy baratno? Hat a tanacskodasra. En mindent megbantam . elis mondtam neki . tudja hogy huseges vagyok hozza . egyutt vagyunk 4,5eve es jovore hazasodunk es gyereket is tervezunk . mar rajta vagyunk az ugyon . :) nem csunya fiurol van szo hogy ertsetek ... Nem lovi be a hajat . nem borotvalja a segget es egyebek. Csak egyszeruen hatarozott es ferfias. Ha valaki megcsal valakit arra egy ok van . a masik keves neki .

2016. ápr. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!