Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tett vagy mondott már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett vagy mondott már olyan dolgot a párotok, amit adott helyzetben megalázónak, sértőnek éreztetek? Ha igen, konkrétan mi volt az? Próbáltad megbeszélni vele, vagy örök tüskeként benned maradt?

Figyelt kérdés
Megfigyeléseim alapján ez egy gyakori probléma, ami manapság elég sok párkapcsolatot érint. Kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, és az egyéni megoldásokra.

2013. aug. 26. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ilyen dolgokat tesz, emiatt teljesen kiábrándultam belőle nem beszéltem meg vele mert túl hülye ahhoz, hogy megértse és csak veszekedés lenne belőle ami nekem cseppet sem hiányzik. Amíg bírom tűrök aztán ha nem megy akkor szakítok. Nem ő az én emberem, hiába is próbálkoznék sosem leszünk boldog pár.
2013. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírnád, hogy konkrétan mivel szokott megsérteni? Kíváncsi vagyok az emberek tapasztalataira, hogy másnál is előjöttek-e olyanok ezen a téren, mint az én kapcsolatomban. Köszi előre is, ha leírod!
2013. aug. 26. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa mindkét részről nálunk, de mi minden kis hülye apróságot megbeszélünk, pont ezért, hogy ne maradjon tüske, és minden alkalommal (2-3x fordult ez elő, hogy megalázónak érezte a másik beszólását az egyik fél) kiderült, hogy a másik félreértette, vagy csak hülyén jött ki a helyzet.


Nekem a mániám főleg az, hogy ha van egy probléma, akkor boncoljuk szét a gyökeréig és analizáljuk :D, barátom inkább a "Beszéljük meg, azután felejtsük el." felfogás híve. De mindent meg szoktunk beszélni, lehetőleg azonnal.

2013. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is analizálgatós vagyok teljes mértékben, kedves előző. :D
2013. aug. 26. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt mondta ő elmegy dolgozni, mert valakinek azt is kell ..máskor csak simán munkakerülőnek nevezett pedig én folyamatosan próbálkozom állást találni..


Szex közben azt mondta, az exe jobb volt mint én. És hogy hízhatnék, mert ő a nagymellű nagyseggű nőket szereti.

Majdnem elküldtem a....


Társaságban odajött hozzám, hogy találjam már fel magam máskor meg azért tolt le amiért miért beszélgetek a haverjaival..

2013. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hasonlóakat kaptam már én is. Sajnálom, én aztán tudom milyen érzés! :/ Ráadásul nem egyszer fogtam ki olyan pasikat, akiknek nem is az én alkatom a zsánere (csak azt nem értem, akkor minek jöttek össze velem, na mindegy). Vékony vagyok, keskenyebb csípővel és kis mellekkel. Szóval én is megkaptam már ezt a miért nincs nagyobb melled/segged kritikát... A másik még, amibe belefutottam most nagyon durván, az exek állandó ajnározása vagy szidalmazása. Csak ez a két véglet. A legszebb az egészben, hogy nem emlékszik ill. észre sem veszi magát. Nem értette meg, mi bajom az állandó nosztalgiázásával pl...
2013. aug. 26. 12:00
 7/8 Cintuskaa ***** válasza:
Hat neha bedurcizik a baratom olyankor kerulom . de volt hogy elmentunk fat vagni aztan o papucsba jott en meg cipobe. Mondom csereljunk en ugyis csak itt allok . erre elkezdi hisztizve hogy oke. Oda dobalja szanaszet a papucsot en meg ele dobtam a cipot es neki allt feljebb . mondom nyugodj mar le . erre azt mondta nekem jon a lancfuresszel . mondom en meg vissza duglak amyadba aztan ott hagytam . haza jott es bocsanatot kert. Nem veszem fel ezeket magamra mert ki az aki szeret fat vagni? Kb igy ennyi.
2016. ápr. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cintuskaa ***** válasza:
Szerintem az veszekszik aki elegedetlen. Onmagaval biztosan.
2016. ápr. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!