Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha lenne lehetőségetek megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne lehetőségetek megcsalni a párotokat álmaitok pasijával, vagy nőjével, akkor megtennétek?

Figyelt kérdés

Én ebben az esetben képes lennék rá, de egyszerű nővel természetesen nem. Ez a nő akivel megcsalnám mondjuk a feleségemet, úgy is, hogy például terhes a közös gyerekünkkel, az nem más mint Nina Dobrev. Érte el is hagynám gondolkodás nélkül. 22/F


[link] - Nina Dobrev



2016. febr. 22. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
jézusom, takarodj.
2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

a) nekem a párom álmaim férfija.


b) te csak egy képet, esetleg videókat (nem tudom, ő kicsoda, elismerem, valóban szép, de akkor is) láttál a nőről, ő max ránézésre lehet álmaid nője, de ez megérné tényleg a végleges dobbantást, még akkor is, ha egyébként kiderül, hogy kiállhatatlan alak és egyáltalán nem szimpatikus jellem?

2016. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Most miért is takarodjak? Kb 8 éve szerelmes vagyok Ninába. Képtelen lennék ellenállni neki.
2016. febr. 22. 21:46
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Marok Marcsát persze, hogy megcsalnám bárkivel. :D De ha már 1 emberi lényről lenne szó, akivel azért vagyok együtt, mert szeretem akkor nem lennék rá képes, bárki is legyen az illető akivel ezt a félrelépést meglehetne lépni. :)
2016. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Remélem láttad már smink nélkül is.


Amúgy pedig nem, nem csalnék meg soha senkit. Egyrészt engem már csaltak párszor, szar érzés, nem kívánom senkinek. Plusz ha valakit szeretek, akkor nem azt keresem, kiért hagyhatnám el. Ha mégis, akkor azt jelenti, hogy mégsem szeretem.


29F

2016. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
# 3 csak a külsejébe szerettél bele, ami eléggé felszínes. :)
2016. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát jobb esetben a párod az álmaid nője/férfija... Igazán szerethető ember lehetsz, ha se szó, se beszéd elhagynád a gyermekedet váró feleségedet.


Egyébként semmit nem tudsz arról a nőről, azon kívül, hogy jól néz ki. (Szerintem egyébként tök átlagos, legalábbis átlagosan szép.)

2016. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem, bár én bizonyára nem vagyok referencia hiszen sosem volt még barátnőm.
2016. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#2 Ha rossz tulajdonságai lennének az se érdekelne, de ő egy csodálatos nő.
2016. febr. 22. 21:50
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

És mi lenne, ha egyszer csak csöngetnének az ajtón és ő állna ott? Megcsapna egy kis pállott hónalj szag, egy reggel elfelejtettem fogat mosni büdi száj, szőrös alkar, zsíros haj...stb.


Megnézném a hervadt képed...:D

2016. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!