Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Verekedtetek mar megcsalas miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedtetek mar megcsalas miatt?

Figyelt kérdés
Teged vertek-e mar meg emiatt? Te vertel-e mar ,meg emiatt varkit is? Miattad tortent-e mar ilyen? Ismerted e a partnered baratjat/b.nojet ferjet, feleseget?

2016. febr. 25. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Rettentő primitívnek dolognak tartom.Semmit sem lehet agresszióval elérni.Ettől a szituáció nem változik meg.
2016. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megy a lepontozas, nem a velemenyed volt a kerdes, sorry!
2016. febr. 25. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vertem, csak ütöttem a nőt. Ilyenkor akármennyire is a férfit akarnám a nőnek kell ellenállni.
2016. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én exem nagyon sokat verekedett, ennek nagyon nem örülök, ha megvéd és kiáll mellettem az még rendben van és bátor dolognak tartom, de volt egy konkrét eset, egy nagyon jó fiúbarátomra lett féltékeny mert megölelt, felszakadt a szája a srácnak, aztán szakítottunk mert folyamatosan megcsalt de azért féltékenykedett és végül megcsaltam a legjobb barátjával, azóta is néha-néha összeakadnak, "a legjobb barát" dühös amiért még mindig néha jön, falnak nyom és lesmárol, az exem meg nem akar belenyugodni, hogy most már nem vele vagyok. Na ez, hogy rendszeresen összeverik egymást úgy, hogy ovi óta a legjobb barátok, ez nem szexi, nem bátor és nem férfias, főleg amikor az egyiknek az orra vérzik a másikat meg a mentőbe tolják be.
2016. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azota is ha talalkoznak, verekednek? Te meg osszejarsz a masik sraccal?
2016. febr. 25. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Örülök neki,ha lepontozol! :)

Ez a te igazi (primitív) éned.Gondolom nehéz kiszűrni a mondandómból a választ,ami egyébiránt kapcsolódik a kérdéshez.Sok sikert! :)

2016. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megcsalt a volt nőm. Még aznap megtudtam. Másnap napköziben szétvertem azt a Bieber gyereket.

10/f

2016. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor rájöttem, hogy megcsal a barátom, őt ütöttem meg 2x.
2016. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok csicska úgyhogy én verekednék. nem szabad semmit viszonzatlanul hagyni :)
2016. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!