Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én szeptemberben férjhez megyek?

Figyelt kérdés

Bele voltam zúgva 13 éves koromtól, ő volt az életem "Tökéletes Sráca", rengeteget szenvedtem és sírtam miatta, de csak a gimi utolsó félévében jöttünk össze... Utána pedig szakítottunk, mert ő Svájcba ment továbbtanulni.

A szüleink jóban vannak és már évek óta hagyomány a közös nyaralás. Nemrég mentek és én is becsatlakoztam, valamint mint a reptéren megtudtam, a srác is. Minden télen ugyanoda mennek vissza és mi ott jöttünk össze anno.

Előtörtek az emlékek, nosztalgiáztunk és mellette nem éreztem azt a nyomást, amit amúgy. Szóval lefeküdtünk néhányszor...

Azóta keres, beszélünk elég sokat és most tavasszal újra megyek Magyarországra és mondta, hogy akkor valószínűleg összefutunk, mert ő is ott lesz az anyukája születésnapja miatt. De fogalma sincs, hogy én szeptemberben férjhez megyek, egyáltalán nem tud semmit az életemről...

Szeretem, de a vőlegényemet nem tudnám elhagyni egy kamaszkori hóbort miatt.

Vagyis most eléggé összezavarodtam, de úgy érzem, így helyes.


2016. márc. 9. 17:33
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%

Először is. Megcsaltad a vőlegényedet? Akkor ezt kellene tisztázni a pároddal.

Második lépésként meg eldönteni, hogy mit is szeretnél. Ha szeretnéd a párod, nem rágódnál egy másikon. Biztos vagy te benne, hogy jó ötlet lenne ez az esküvő?

Nem csak a saját életedet teszed tönkre.

Ez elég nehéz ügy, szóval alaposan átkéne gondolni.

2016. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 VirágésBence ***** válasza:
100%
Ha ilyen dolgokat vált ki belőled, akkor nem csak kamaszkori hóbort és csatlakozom az elsőhöz. Kell az az esküvő? Hiszen nem működik valami.
2016. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, szeptemberben férjhez megyek".
2016. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

nem a társadalmi konvenciok szerint kell élni, és férjhez menni, mert az "ugy illik", hogy egy rendes lány az férjhez megy és lebabázik 30 éves korára. aztán majd jol megbánod és vagy leválsz vagy marad a kirakatkapcsolat mimelése a külvilágnak, hogy nálatok mniden rendben van. ja, és a vőlegényedtől is csak elveszel éveket, pedig lehet, találna mást pár éven belül, akivel jobban passzolnak, mint veled.


a kamaszkori hobort azért nme olyan kis dolog, sokaknak életre szolo meghatározo élmény - Máté Péter is megénekelte Az első szerelem c. számában. és meglepően sok ember össze akar jönni 10-20-30 év mulva az első szerelmével. nyilván ez egy tünete annak ,hogy már a fél életét leélte vaalki mellett, alivel jol vagy kevésbé jol, de megvannak, de mégserm az igzi, ezért elkezdenek visszajönni a fiatalkori fantáziák, amikor még mindenki egy habosbabos álomvilágban élt és azt hitte, milyen szép dolog a házasság meg a gyerekvállalás meg a nagybetűs élet..


szoval tarts önvizsgálatot, hogy mit és kit akarsz, és legyél minden félhez őszinte, mert az ő idejüket is rabolod, ha becsapod őket, még ha akaratlanul is. az, ahol most tartasz gonodlatban, az még nem önvizsgálat és önismeret, csak a felszint kapargatja. ennyiből, amennyit leirtál, persze nem akarok itélkezni, de sztem neked nem a vőlegényed az életed nagy szerelme. lehet, hogy a másik fiu, lehet hogy egy harmadik , aki még nem is ismersz. nem kell fejest ugrani a házasságba, csak mert a társadalom vagy a család szerinted ezt várja el. sztem nem is vagy még rá érett. csak koppanás lesz neked is, a párodnak is, ha rosszul sül el. gondolom, nme akarsz se te boldogtalan lenni, se a párodnak nem akarsz boldogtalan éveket okozni, se elvált 30-as nő nme akarsz lenni, pláne nem gyerekekkel.

2016. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Így: szeptemberben férjhez megyek. De írod hogy külföldön vagytok mindketten szóval akár angolul, németül, franciául is mondhatod neki...
2016. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Szia, szeptemberben pénzhez megyek.
2016. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:

Egyetértek a többiekkel. Szerintem gondold meg ezt a férjhez menetelt. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de nem biztos, hogy érett vagy rá. Gondold át ezt az egészet, mert egy életed van neked is, annak a srácnak is és a párodnak is. Mind hármótok élete "rosszul" sülhet el, ha rosszul döntötök.

Légy realista, és gondolkozz alaposan, mielőtt döntenél, nehogy hiba legyen és egy életen keresztül bánd a dolgot.

2016. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed undorítónak, hogy megcsaltad a vőlegényed??
2016. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%

És az az apró, szövegedben elég mellékes tényező, hogy közben megcsaltad vele míg néhányszor lefeküdtél vele a VŐLEGÉNYEDET, az úgy nem zavart/zavar?

Olyan kérdés nem is merült fel benne, hogy

"Lefeküdtem egy régi tini hóborttal, hogy mondjam el a barátomnak?"

Ilyen verzió nincs? Nem jutott eszedbe?


Bocsi, de most ezt így nem értem, hogy valaki, akinek megkérték a kezét, nem hogy félrek_r, de még csak nem is az a kérdés, hogy bűntudata van és hoyg mondja el, hanem hogy a másik pasinak jajj mit mondjak??


Hányingerem van az ehhez hasonló emberektől és az ilyen mentalitástól.

25L

2016. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Subidubi rókaprém

Fas**zé csalod meg a vőlegényed

2016. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!