Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiaknak joguk van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak joguk van a megcsaláshoz? Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

"Mi férfiak előjognak tartjuk, hogy mi csaljuk meg a párunkat, mert ez nálunk természetes, ez belénk van kódolva. Vadászösztön! Ebben nincsen semmi érzelem, csak olyan, hogy néha kell"


[link]


2016. márc. 10. 15:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%

Lol, mekkora gyökér :D

Természetesen senkinek nincs joga hozzá.

2016. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

"Mi férfiak "


Engem hagyjál ki ebből!

Én ott se voltam!

2016. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
0%

Nagypapám 25 évesen vette el az akkor 20 éves mamámat és a következő 30 évben amíg kívánta a szexet, jó néhány szeretője volt. (Most 82 és 77 évesek.)


Ezt mondta nekem: Érzelmileg és anyagilag mindig is mamám és a gyerekek mellett állt. Mamámat babusgatta, vele törődött, hazaadta a fizetést, taníttatta a gyerekeket és foglalkozott velük. Sosem volt olyan, hogy mondjuk hiányzott volna valamilyen családi programról vagy anyukámnak ne olvasott volna esti mesét, mert éppen egy idegen nőt kefélt. Azok a nők szexre, erotikára, szenvedélyre voltak, amik iránti vágy egy férfiban teljesen máshogy és nagyobb intenzitással is van meg, mint egy nőben.

Most is, manapság is nagyon aggódik mamámért ha valami baj van. Mindig megsúgja nekem, hogy vigyek most neki virágot, mert biztos örülne neki, vagy hívjam fel telefonon a szokásos időponton kívül is, mert mama annak nagyon szokott örülni. Ezekből az apró gesztusokból is látható, hogy törődik mamámmal.


Aki nőként vagy viráglelkű férfiként nem érti ezt az egészet, az azért van, mert az ő fejében a nők és a férfiak teljesen egyformák szerinte ezekben a dolgokban. Pedig ez nagyon nem így van.

Akik meg itt válaszolnak főleg (20-tól 40 évesig), fel sem bírják fogni, milyen lehet együtt élni valakivel 50-60 évet. Én sem igazán még.

2016. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Miért hatna egy nőtől undorítóbban? Egyébként bullshit. Szerintem ezt a kijelentést nagyon sok férfi kikérné magának.
2016. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%

Az teljesen más egyébként amit #4 ír. Nőként mondom, egyetértek vele. A kérdésben lévő megfogalmazás viszont baromság.


#5

2016. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem kéne olyan férfi törődése, "szeretete", aki megcsal amikor épp ráér mert nincsen otthon jelenése.

Szerencsére kevesebb férfi gondolkodik úgy, hogy ez a férfinak "jár", mint amennyi igen.

2016. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
91%

Meg a büdös francokat. Férfi létemre kikérem magamnak, hogy egy lapon legyek említve ezekkel.


ja, és egy nőtől sem hat undorítóbban, ugyanolyan.

2016. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy csalja meg egyszer Bocsit a nála különb kinézetű párja és akkor dumáljon.Meg van a Várkonyi Andiról is a véleményem,hogy egy ekkora bunkót így kibír hosszú távon és még egy gyereket is szült neki,aki egy az egyben olyan,mint az apja.Szegény csajszi,nagynak szívni fog,mint a torkos borz!
2016. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

4es:Papád legalább próbált jó szülő lenni,míg az enyém azt a kevés pénzt is elitta meg elszórta rossz nénikre és tojt arra a családjára is,amibe beleszületett,meg amit megalapított.


10es voltam.

2016. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
13%

Ha egy kapcsolatban a nő kúr félre, abból lehet olyan a kapcsolaton belül, hogy a szerencsétlen férfi egy kakukkfiókát kezd el nevelni, vagyis olyan gyereket, aki nem tőle van.


Ha a férfi dug félre, akkor abból a kapcsolaton belül nem lesz olyan gyerek, ami nem közösen a két fél gyereke.


A nők ezt nem érthetik meg, mert ők az anyaságukban sosem kell kételkedjenek. Belőlük jön ki a gyerek, tehát ők az anyák. Egy férfinak ezerszer nagyobb teher, probléma és gond az, ha a párja olyan gyereket szül, aminek nem ő az apja.

2016. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!