Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknak mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyire fontos, hogy csinos legyen a barátnőjük? A combosak kevesebbet számitanak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ...
2016. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én imádom a vastag combokat :$

És a húsos barackot

2016. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem "ha ló nincs jó lesz a szamár is" alapon szeretnének barátnőt, hanem aki tetszik nekik..mindenkinek más az esete,szóval egyáltalán nem mondanám hogy a combosak kevesebbet szàmítanak..
2016. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Imádom ahogy tompítják, szépítik az elhízott kategóriát: "van egy kis felesleg", "arányosan telt", "husis" - mintha nem tudná hogy hús = izom és rajta nem ez van hanem puha, kisütni való zsíros redők - és a legeslegjobb a "mediterrán alkatú", értitek. Mediterrán. Alkatú. Mint egy kövér citrusféle. Fuldokol a szájából kilógó pizza miatt miközben próbálja kimondani, hogy "Az a fránya genetika!" vagy "A hormonjaim játékszere vagyok!" Röff, én beszéltem.
2016. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a combos nem egy elhizott diszno, hanem akinek nem őzike virgácsai vannak és van rajta mondjuk 5-7 kilo. szerintem..
2016. márc. 3. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:

5-7 kiló túlsúllyal még elképesztően jó bombanő lehet az ember.


Az már más kérdés, hogy sokszor a 160 centi magas, 80 kilós csajok vélik úgy, hogy alig 5 kiló túlsúly van rajtuk, épp csak egy picike, de a gonosz férfiak már kövérnek tartják őket.

2016. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem tudom, attól függ , hogy valóban hogy fest.
2016. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló mitől akadt így ki? Mi volt ez a dühkitörés?

Nekem személy szerint nem tetszenek a piszkafák.

2016. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fontos a csinosság :)
2016. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem fontos.Én is odafigyelek magamra.És ez megtartóztatásokkal jár.Hosszabb távon akarom a testem használni és ehhez karban kell tartanom.Ha combos alatt azt értjük,hogy vastag tömzsi comb akkor azt én nem szeretem.Viszont mindenkinek megvan a maga "ideálja" ami nekem nem tetszik az másnak igen.Ez így van.
2016. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!