Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitálaljak neki?

Figyelt kérdés

Volt itt a napokban ez a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Én ráismertem a kérdezőre, a srácot is tudom, ki az. Szerintetek elmondjam a csaj vőlegényének ezt a kérdést?


2016. márc. 10. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből rájöttél, hogy kiről van szó?

Amúgy alapesetben azt mondom, hogy ez is elég szemét húzás lenne, nem kell mások életébe beleszólni, DE ez a nőnek nevezett valami nagyon is megérdemelné, hogy szépen pofára ejtse a vőlegénye, mert egy undorító alja ember.

2016. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne. Semmi közöd hozzá.
2016. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ~OnLány~ ***** válasza:

1. Mégis hogyan állnál elő a dologgal?

"Hali,jöttem szólni,hogy akit feleségül készülsz venni,megcsalt."

2.Talán megérdemelné a lány,de inkább ne avatkozz bele mások életébe.Talán jobb lenne kimaradni ilyesmiből.

2016. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én csak elküldeném neki a kérdést, hogy ráismer-e (ő is) a csajra
2016. márc. 10. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Küld hát.Akkora arca van ,a vőlegènye le törölnè róla a vigyort.😀
2016. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

talán ha egy bizalmas levelezésbe csöppentél volna, vagy láttál volna valamit.


amúgy mi az indíték?


veled csalta meg, és meg akarod szerezni a fiút (vagy a lányt)? bosszút akarsz állni valamiért? félted a lányt? vagy csak unatkozol, kell egy kis esemény?

2016. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét a csaj, szóval megérdemelné, hogy pofára essen. És talán nem tenné tönkre a pasi életét sem!
2016. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az a baj hogy ilyen kérdést akárki írhat ide, egy friss regisztrációnál is lehet úgy kérdezni 24 óra elteltével hogy rejtve van az azonosítónév, és ahhoz hasonló néven is könnyen lehet regisztrálni, hát ha még azt is mondom, hogy úgy is meg lehet írni egy kérdést, hogy a sztorit csak hallottad, de úgy adod elő mintha a főszereplője volnál.


Magyarán szólva akinek elküldöd a linket, azt is gondolhatja hogy te írtad a kérdést más nevében.

2016. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne hogy ő az a csaj, akkor tedd meg. Mondd el neki, mert az a lotyó úgysem fogja, a pasi meg ne egy ilyet vegyen már feleségül. Mindenkinek jobb lenne ha előbb derülne ki, mint utóbb...
2016. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár azt vallom, hogy senki kapcsolatába ne szóljunk bele most mégis azt mondanám ,h ha anonimként el tudod neki valahogy juttatni és tuti ez az a csaj akkor tedd meg. Nagyon szar dolog ez :\
2016. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!