Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonyt hogy lehet túlélni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyt hogy lehet túlélni? Kitálaljak?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt jött a cégünkhöz egy új igazgató. Nagyon határozott férfi volt, a híre megelőzte őt, tartottunk tőle nagyon. A főnök (nevezzük Andrásnak) velem mindig nagyon rendes volt, elismerte a szakmai tudásomat, sokszor dicsért nyilvánosan, persze voltak nézeteltéréseink, de mindig gyorsan megoldottuk ezeket. A felesége (Erika) is a cégnél dolgozik, akivel már az első pillanatban volt köztünk szikra. Az apró pillantásokon kívül nem engedtünk semmit egymásnak.

Aztán egy céges bulin a főnök felöntött a garatra és az irodájában megverte a feleségét. Mindenki végignézte, senki nem mert csinálni semmit. Miután kijött Erika az irodából, többen odaszaladtunk, de csak tőlem fogadta el a papír-zsebkendőt. A liftben már csókolóztunk. Pár lopott csók után vacsorázni hívtam. Egy másik városba mentünk hogy még véletlenül se találkozzunk ismerősökkel, majd egy hotelszobában szeretkeztünk.

Kb. 4 év korkülönbség van köztünk. Őt zavarja, engem nem. Másfél évig bújkáltunk, jártunk hotelekbe, vagy néha az én lakásomra szeretkezni, de 4 hete kidobott..


Mindig végignéztem, ahogy kék-lila foltosan feljön hozzám, vagy vérző orral. A Főnök mindig bántotta. Nem érdemli meg őt. Igazi szerelem volt a miénk, mégis elhagyott. Azt mondta, hogy már nem szeret. De tudom hogy szeret, mert midnig engem néz a munkahelyen. Azt mondta, hogy ő úgysem hagyja el a frjét, engem pedig nem akar meggátolni abban, hogy boldog legyek egy normális kapcsolatban.

Munkatársak szerint már a főnök meg Erika babát akarnak, és ezért kerül engem. Nem válhatnak el házastársi szerződés miatt... vagyis aki beadja a válópert, az fizet a legtöbbet. A főnök hamarosan elő akar léptetni, ahol többet fogok majd keresni, mint most legalább az eddigi fizetésem felével. Erika erről még nem tud, de szerintetek elhagyná ha többet keresek ?

Bántja őt, megalázza mindenki előtt, nem becsüli meg, Erika engem szeret, de azt mondja hogy jobb kapcsolatot érdemlek. A minap láttam egy másik férfival egy étterembe. Valószínűleg, most vele szeretkezik. De tudom, hogy engem szeret.


Gondolkoztam azon, hogy kitálalok a főnöknek! Ha enyém nem lehet akkor az övé sem lehet. De tudom, hogy megint megverné szegényt. Vgay hogy felmondok és beolvasok a főnöknek! annyira bánt! Nem akarom elveszteni! Mit tehetnék?


32/F


2014. dec. 15. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

"Munkatársak szerint már a főnök meg Erika babát akarnak, és ezért kerül engem. Nem válhatnak el házastársi szerződés miatt... vagyis aki beadja a válópert, az fizet a legtöbbet."


Tessék?

Hogy van ez pontosan?

Ha ilyen szerződést kötöttek, az szerintem nem érvényes, mert akkor totális kiszolgáltatottságot jelent a házasság nevű börtönben.


Mért nem mentek a rendőrségre a bántalmazás miatt?

Ennek az embernek a börtönben a helye.


"A főnök hamarosan elő akar léptetni, ahol többet fogok majd keresni, mint most legalább az eddigi fizetésem felével. Erika erről még nem tud, de szerintetek elhagyná ha többet keresek ?"


Jól járnál szerited egy olyan nővel, aki azt választja, akinek több a pénze?

2014. dec. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

"Munkatársak szerint már a főnök meg Erika babát akarnak, és ezért kerül engem."


De ha másvalakivel láttad randizni, akivel szeretkezik, akkor ez nem áll meg.

Zavaros ez a történet nagyon.

2014. dec. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ennek az erikának fene nagy szíve lehet,röpköd egyik pasiról a másikra.Lehet ez a csúnya főnök bácsi nem véletlen kalapálja meg.Mit nyavajogsz egy ilyen nőért.örülj neki kidobott,ha te lennél a férje téged is cserélgetne.A többi ólcsó kifogás szegény madárka miért nem válik.lové van,kényelem is ,naná nem válik.Néha apus elött lebukik akkor elszáll néhány pofon neki,aztán minden megy tovább.A szerelem nem ilyen,fogd fel téged is már megunt.
2014. dec. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kitálalsz a főnöknek,téged kirúg,Erika meg kap pár mokeszt.Ezzel nem leszel beljebb!Felejtsd el ezt a hülye r ibit,megunt,új fickója van.Tényleg jobbat érdemelsz!
2014. dec. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
hogy embereknek van idejük ilyeneket kitalálni... teljesen életszerű, hogy egy verés után percekkel veled csókolózik..
2014. dec. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Kamu kerdes.
2014. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli kávém mellé lányregénynek nem is volt olyan rossz, csak a happy end hiányzik hozzá.
2014. dec. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így jár aki férjes nővel kezd.Jó nagy marha vagy.
2014. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kitálalás és beolvasás gyerekes, és méltatlan hozzád. Rendezd ezt a kapcsolatot magadban, szerintem zárd le, találsz még olyan partnert, akivel nem kell bujkálni.
2014. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!