Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg valaki a házastársát ha közben állítja hogy jó a házassága, szépen élnek és szereti a feleségét?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom, ha valakit szeretek akkor nem tudom megcsalni. Ha jó a házasságom akkor nem bonyolódom semmiféle szerelmi kapcsolatba mással. Ha szeretem, akkor sietek hozzá haza, nem máshol töltöm az időm miközben tudom otthon várnak rám. Csak én látok ebben csupa ellentmondást?

Ha azt mondja a pasi, hogy nem akarja megbántani a feleségét mert nem érdemli meg, akkor hogy tud évekig a szemébe hazudni...nem pont ezzel bántja meg és alázza meg?

Én inkább azt gondolom nem annyira tökéletes az a házasság, csak gyávaságból és kényelemből könnyebb fenntartani. Könnyebb mint az asszony elé állni és elmondani, már mást szeretek régóta.


2016. márc. 16. 03:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerethetsz több nőt is. :)
2016. márc. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az nem szerelem, ha mást is szeretsz. Ha közben mást ölelsz, mással szeretkezel és máshol töltöd az idődet amit otthon is tölthetnél...
2016. márc. 16. 03:56
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Magyarázza a bizonyítványt, hazudozik.

Olyan elképzelhető, hogy valaki félrelép, több évtizedes kapcsolatnál bizony előfordul, többször is, mint gondolnánk...minden ember hibázik,ki kisebbet, ki nagyobbat ,de aki évekig csalja az asszonyt,az egy manipulatív gyökér.

2016. márc. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

"Én inkább azt gondolom nem annyira tökéletes az a házasság, csak gyávaságból és kényelemből könnyebb fenntartani. "


Teljesen igazad van Kérdező.

2016. márc. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon ritka az, hogy évek múltán is egy férfinak és nőnek ugyanakkora a szexuális igénye+kultúrájuk is nagyon ritkán egyezik meg. +mi férfiak vadászösztönnel rendelkezünk, több egyedtől fajfenntartás stb. Sajnálom aki kitalálta a házasságot mint a másik magántulajdonhoz láncolását... Ez nem működik már évszázadok óta, csak ma jobban kiderülnek a titkos félremenések mint régen...Attól még szeretheti a felségét és családját ha annyira rosszat akarna neki szakítana. Lehet lepontozni :D
2016. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Czeizel Endrének is volt titkos szeretője hosszú évekig, sőt gyerekei is születtek. Pedig ő értelmes ember volt.
2016. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Van, aki ilyen. Nem bír a vérével. Az egyetlen gond ezzel, hogy g..ci módra átb....ssza a másikat. Az ilyennek inkább hozzá hasonló párt kellene keresnie és nyitott házasságban élniük, akkor nem bántanának meg, nem tennének tönkre senkit. Csak az ilyen véglényeknek ennyi kis agyuk sincs.
2016. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy szereti, de nem szerelmes és vagy a szexuális igények nem azonosak.
2016. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es a nők 0,00005%-a akar nyitott kapcsolatot és ha találsz is egy ilyen nőt, téged mint férfit a több nő nem fog elfogadni, hogy ilyenben élsz...

Volt egy szeretőm aki falja a férfiakat egy ideig ő is nyitottban élt a párjával, de zavarta, hogy a férfi is más nővel csinálja, így mondta álljanak le, persze ő titokban azóta is falja a férfiakat, ritka önző lény az ember...

2016. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első lehetőség, hogy nem mond igazat a házasságáról, esetleg saját magának is hazudik.

Második lehetséges variáció, hogy elhitette magával, hogy ez jár neki. És még meg is magyarázza valami hangzatos elmélettel, mint itt az ötödik válaszoló.

A második típussal találkoztam többször, vagy őket könnyebb felismerni talán. Köztük a személyes kedvencem az, aki egy adag sajnáltatást is belevisz a dologba, miszerint ő a hétköznapi küszködő hős, aki mártír módon alávetette magát a konvencióknak (házasság), de ugyanakkor szabad életre vágyik és próbál mindkét életének megfelelni. De hát az olyan küzdelmes dolog, hiába, mindenkinek megvan a maga keresztje. Hajjaj, de nehéz az élet, mindjárt elsírom magam.

2016. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!