Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalta már a feleségét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta már a feleségét, mennyi ideig tudta titokban tartani, és végül ha lebukott, hogy bukott le?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig titkolta. Annyira nem nagymenő, hogy ne jöjjek rá, nyilvánvaló volt. Egyszer fogtam magam és szembesítettem. Tagadnia sem volt érdemes. Azóta mást hülyít.
2015. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És hogy bukott le?
2015. aug. 1. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én, 2 évig voltunk jegyesek. 31 vagyok. Telefonomban volt pár intim sms egy nővel. Találkoztunk, egy csók, de semmi több. A volt párom látta az smseket, nem érdekelte, hogy nem volt igazán több egy csóknál. Még aznap kidobott. Azóta ő mással van, én egyedül. Gyerek nem volt.
2015. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok: emaileket láttam. Nem nyomoztam, véletlen volt. Nem lépett ki és közös gépet használtunk. De már előtte is éreztem,hogy másképp viselkedik, nem döbbentem meg nagyon. Csak összeállt a kép. Elvileg nem feküdt le vele, csak randizgatott. Gyakorlatilag meg nem érdekelt. Ezen a ponton már mindegy volt nekem. Nulla bizalomra nem építek jövőt. Reggel9kor tudtam meg, ebédre már nem voltam ott,elköltöztem.
2015. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer arra ebredtem, hogy valaki hozzamvag egy taskat. Persze az asszony jott korabban haza (este mentem volna erte ausztriaba, de elobb hazajott) es nem voltam egyedul. Termeszetesen elvaltunk es kicsit kesobb a felesegem lett az a lany, akivel lebuktam :)
2015. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Úgy 1 éve tart. Nem is kell titkolnom, mert nem érdeklem annyira a feleségemet, hogy észrevegye.
2015. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor miért nem válsz el? Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.
2015. aug. 2. 03:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem válok el? Ezen már sokat gondolkoztam, de nem tudom. Talán a gyerekek miatt??
2015. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Olyan 6 hétig a szemben lakó nővel csaltam. Előtte viszont soha!

Úgy buktunk le, hogy telefonálás nélkül korábban jött haza és még a kaputelefonon sem csengetett, csak bekulcsolt az ajtón. Volt még rajtunk ruha, de elég kevés, nem lehetett kimagyarázni, pedig zavaromban azzal támadtam, hogy nem telefonált amikor elindult.

Állítólag arra gyanakodott, hogy kevesebb lett köztünk a szex, de ezt szerintem csak utólag találta ki.

2015. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6-os, a gyerek akkor is a tiéd, ha elválsz. De a gyerek egyszer felnő, és neked meg mi marad? Élsz egy nővel aki nem törődik veled, te is mást szeretsz, és közben megbántod azt, aki szeret...ez miért jó?

Tudom könnyű beszélni, de mindenkinek egy élete van.

2015. aug. 3. 03:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!