Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hamis távkapcsolatban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamis távkapcsolatban van a választottam, hagyjam?

Figyelt kérdés

Hónapok óta "jár" egy lánnyal. Interneten. Közös ismerősük ajánlotta egymásnak őket/hozta össze őket. Nagyon messze, több száz kilométerre lakik, mindketten tanulnak még, így nem sok idejük és pénzük van találkozni: összesen egyszer találkoztak a 3-4 hónap alatt. Elképzelhető, hogy mivel mindennap órákat chatelnek, esetenként beszélgetnek, már úgy képzeli, hogy "szereti".

Az elég világos, hogy elkötelezte magát mellette, biztosan megcsalásnak venné, ha köztünk bármi történne.

Arra gondoltam, hogy kivárom, amíg kiveri a fejéből ezt a buta álmodozást, de azóta jó sok idő eltelt és még mindig... de hát én nem mondhatom meg neki, hogy ez így nem kapcsolat, ez hülyeség, (éveken belül nincs is rá kilátás, hogy közelebb kerülnének/összeköltöznének) és itt vagyok én inkább. Mit csináljak? Jelezzek, próbálkozzak, amivel kockáztatom, hogy örökre elijesztem, vagy csendben várjak, vagy szakítsak meg vele mindennemű kapcsolatot?

20-on felül vagyunk. Ő nem tudja, hogy tetszik, de lehet, hogy sejti a "jelekből".


2016. márc. 18. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ne piszkálj bele más kapcsolatába. ha ez nekik jó, akkor hagyd őket..
2016. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd. Az ő kapcsolatuk, ők tudják.

Ha közelebb akarsz hozzá kerülni, akkor ne azzal próbálkozz, hogy ócsárolod a kapcsolatukat, mert akkor elég nagy rá az esély, hogy megutál.

2016. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát, a kapcsolatuk hamis, mert te azt eldöntötted... Szerintük meg nem. És az számít egy kapcsolatban, amit az a két ember eldönt. Ismered a mondást: egy kapcsolat két emberről szól, csak néhány luvnya nem tud számolni. Tanulj meg.
2016. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!