Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám leállítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leállítani egyik legjobb ismerősömet egy távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

NEGATÍV KOMMENTELÉSEK Kíméljenek MEG. Köszönöm

Egy lányról van szó nagyon kedves ismerősöm. Sajnos nagyon sokáig távol álltunk egymástól és ez alatt nagyon elkeseredett volt és össze állt egy nála 2 évvel fiatalabb sráccal aki most 16 éves... Köztük 200 km távolság van durván 1 éve fűzi a lányt ez alatt 5x ha jó formán találkoztak. Gyerek egyáltalán nem érdemli meg lányt állandóan hallom saját fülemmel hogy beszélnek egymással csak lány annyira elkeseredett hogy nem érdekli és vele akar lenni másik a fiú borzalmasan gusztustalan ember ezt nem részletezném de nem csak szerintem van pár barátom és azok is utálják. Neten szoktak legtöbbet beszélni ezért többi ismerősöm is képben van hogy nagyon nem jó hogy együtt vannak. Sajnálom hogy nem törődtem a lánnyal régebben és ez az én bűnöm hogy össze jött vele. De már elkezdtem kampányomat hogy leszoktassam róla, ezért kérem más tapasztalt emberek véleményét is.

Nagyon okos és érzelem teli lány egyáltalán nem érdemli meg a srác de mint mondtam nagyon elkeseredett ezért van annyira rá szokva. Az lenne kérdés hogy milyen kérdésekkel tudnám rávilágítani hogy ROSSZ nem jó de csak finoman és udvariasan. Lány még nem látja be hogy semmi értelme a kapcsolatunk -nak már ha ezt lehet így mondani mert most érettségizik a lány és teljesen elvan szállva mert állandóan parancsolnak neki... ami borzalmas másik hogy hosszú távon semmi értelme mert gyerek úgyis lefogja sz@rni és nincs jövőjük nekem ez egy túl spilázott barátságnak tűnik. Egyáltalán nem jó ez mert benne van hogy úgyis elfognak szakadni hanem most 1-2 éven belül és ez olyan trauma lenne számára amibe bele gondolni se mernék. Még egyszer sajnálom hogy anno én voltam önző és senkivel nem foglalkoztam de már más lettem.Konkrétan egész egy veszett fejsze nyele mert nincs se eleje se vége a dolognak.Olyan dologra is fényt derítettem a lány nem mer sok mindent elmondani a srácnak,egyáltalán nem boldog egyszerűen rossz nézni ahogy a srác el hanyagolja. .Kérem csak igazi segítő szándékúak írjanak.Bármi kérdés lenne akkor írjátok le. Előre is köszönöm mindenkinek.



2013. ápr. 29. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

semmivel nem tudsz rávilágítani, hogy ez a kapcsolat v barátság, mivel a lány úgy érzi, figyelnek rá, valaki foglalkozik vele, ennyi

a lánynak magától kell változni, másként nem megy N

2013. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ezt a változást akkor saját bőrén fogja meg tapasztalni aminek bármi lehet a végkimenetele csak nem jó... Másrészt ezt mindenki belátja hogy teljesen életképtelen a dolog. Csak gyerek pórázon tartja.
2013. ápr. 29. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!