Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
Hogyan látjátok/láttátok az ismerőseitek között, illetve a saját életetek alapján? Igaz, hogy előbb-utóbb lebukik, aki többször megcsalja a párját?

2016. márc. 19. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Önámítás hogy nem.
2016. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaz. Amikről tudok, mindig kiderültek.

Ez annyiban nem releváns, hogy lehetnek esetek a környezetemben, amikről én sem tudok, hogy az egyik fél csalja a másikat. De ha van ilyen, előbb-utóbb úgyis ki fog pattanni, és ez így is van rendjén.

2016. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Aki lebukik az béna.
2016. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
max ha van egy jóakarója aki feldobja. egyik ismerősöm másfél évig csalta minden nap! a párját.. úgy derült ki h valaki meglátta a csajjal és szólt a nőnek.. de olyan ismerősöm is van aki évek óta tart szeretőt és a féj nem tudja.. bár sztem ehhez nagyon vaknak kell lenni vagy lehet h az illetőt nem érdekli h a párja félremegy e.
2016. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mindegyikötőknek ment a zöld pracli.

Több olyan esetről hallottam, amikor váratlan és súlyos közlekedési baleset segítette a valóság napvilágra kerülést. Pl ketten ültek egy autóban és a férjezett nőnek semmi keresnivalója nem lett volna ott.

2016. márc. 19. 11:14
 6/14 A kérdező kommentje:
napvilágra kerülésÉt
2016. márc. 19. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig legy resen! Ne legy naiv! Igen, lebukik! Figydeld a MIMIKAJAT! Az MINDENT elarul!!!
2016. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A mimika valóban jelentős, érdemes figyelni. De ez sem 100%-ban biztos ám. Az én párom például szemrebbenés nélkül, felháborodva tagadott mindent hosszú perceken át, amikor kérdezgettem, ill. állítottam, hogy megbeszélt egy találkozót a qrvájával késő estére. Csak akkor ismerte be, amikor már nem volt más választása, mert elmondtam, hogy láttam a csetjüket...


Itt van néhány lebukásos sztori:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

Szóval nem szükséges okvetlenül "jóakaró" sem.

2016. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem sem kell jóakaró. Van egy először alacsony matematikai valószínűség, aztán ahogy emelkedik az esetek száma (ha emelkedik, ha nem bánta meg) fokozatosan magabiztossá és egyben könnyelműen merésszé válik az illető.

Elég ha egyszer figyelmetlen, elkövet egy komolyabb hibát, utána ha okos a párja...

2016. márc. 19. 22:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Természetesen igaz. Nemcsak hogy egyre bátrabb és könnyelműbb lesz, hanem szándékosan keresi a veszélyt, mert megszokta a vele járó adrenalinszintet.
2016. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!