Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők javarésze 30 fölött már képtelen elengedni magát szex közben. Könnyen beleugranak egy szeretői kapcsolatba, de a szexet ott is csak aggódva élik meg. Miért nem tudnak lazítani legalább ilyenkor?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Pont fordítva tapasztaltam.
2016. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is ez pont fordítva történt.Lehet,hogy csak nem volt szerencséd a harmincas nőkkel.
2016. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha arra méltó partnerre akadnak, nagyon is el tudják engedni magukat.
2016. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Rám igaz ez a leírás, huszonévesen jobban el tudtam engedni magam. Szülés, gyereknevelés, nőgyógyászati problémák voltak az elsődleges okai, aztán a szexbeli "sikertelenség" eléggé meghatározza a továbbiakat (ahogy a férfiaknák az impotenciát).
2016. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Megfelelő partnerrel nincs ilyen.


Ha veled így viselkednek, akkor a te készülékekben van a hiba.


35N

2016. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom a válaszokból, hogy csak tényleg engem vert a sors. Biztos valami regionális dolog lehet, hogy a Pesti lányok... vagy a típus akikre bukok.. :P
2016. márc. 22. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet az oka, hogy fiatalabban jobban hajt minket a vér. Nem baj, ha nem élvezünk el, ugyanmár, lesz még 20 eset. De amint egy kicsit más lesz az élet, meló, család stb, többet akarunk az ágyban, és ez stresszre ad okot.

Én 34 vagyok, mostanában sokkal jobban akarok teljesíteni, annál rosszabbul megy. Sajnos sokkal kevésbé is kívánom, ha meg nem is jó... nyá.

2016. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Én is azt tapasztaltam, hogy épp fordítva van.

A 30 feletti nőkkel volt sokkal jobb a szex.

Lazábbak, tudják mit szeretnek és nem hisznek ilyen álomszerű hülyeségekben, ami a szexet illeti.

Sosem kell nekik könyörögni és nem is akadnak ki dolgokon.

Csak az a kár, hogy hamarabb lejár a szavatosságuk, de aki megteheti, az mindig csak 30-ast 30-asra cseréljen :)

2016. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lejàr a szavatosságuk? Hàt az meg hova van nyomva? Mint a kenyérnek?
2016. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

#8 as. " Csak az a kár, hogy hamarabb lejár a

szavatosságuk" tudod mit? sokkal aktivabbak es tartosabbak vagyunk mint gondolnad. mondom en 40 evesen.

2016. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!