Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az oka annak, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha valaki viszonyba kezd olyannal, aki párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Azt gondolnám, ha valaki közli, hogy párja van, akkor már eleve nem úgy nézek rá mint potenciális jelöltre.

Vagy ez hogy szokott lenni, a félrelépő fél nem közli az elején, hogy párja van?


2016. márc. 29. 14:32
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
100%
Mások ettől függetlenül is jelöltként néznek a másikra, de az is lehet, hogy nem is közli.
2016. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Erkölcsi érzéke a bányabéka segge alatt. Aki kapcsolatban van azt hagyjuk csak szépen békén. Ha velem akar kezdeni akkor az előzőt tessék lezárni. Nem szertnék "inda" lenni amibe belekapaszkodhat az előző szakítása után.
2016. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem közli a félrelépő fél, vagy hitegeti, hogy elhagyja a párját, vagy tényleg ki akar lépni a kapcsolatból/házasságból és csak akkor lép, ha már megvan az új biztosan, esetleg akármelyik előző felállás mellett a belépő fél nagyon szerelmes (hiába foglalt a másik, esetleg azért, mert a kapcsolatban élő az, akiben mindent megtalált, amit eddig mindenkiben keresett), és mindent megtesz, hogy őt válassza a félrelépő fél, vagy egyiküket sem érdekli a meglévő kapcsolat, mert ők csak szórakozni akarnak egymással, vagy a foglalt fél a párjával megegyezett, hogy mindketten kalandozhatnak, és meg is teszik, és ez a belépőnek is megfelel így... stb.
2016. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert arra játszik, hogy minden kapcsolatban vannak problémák. Ő akkor ott van, feszeget rajta még egy kicsit és előbb vagy utóbb kipattintja magának a csaj/pasit a kapcsolatból.
2016. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Az a nő foglalt, akin épp fekszenek :D

Na jó, viccet félre téve, veszélyes játék ez. Nagyon nagy lócitromba lehet tenyerelni, én láttam már csúnya dógokat.

2016. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem azert mert az ember szereti a veszelyt, a bajt, a feszultseget. Tudod, tul unalmas lenne az elet ha mindenki erkolcsosen elne.

Legalabbis en igy gondolom.

2016. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak neki már nem jut szingli, mert a jobbak elvitték előle, ő meg kénytelen más maradékával beérni.
2016. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet.Többek közt kölcsönös vonzalom,vagy rossz kapcsolat,esetleg midkét fél részéről,vagy szeretethiány.
2016. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerelem. Ennyi.
2016. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig közlöm, ezért tudtam csak 4 év alatt 1x félre lépni, pedig nagyon tudok szeretni és mostanában hanyagol a párom, de már dolgozom, hogy visszaálljunk a 4 évvel ezelőtti állapotra. 38/F

De szerintem a férfiak 80%-a aki félre lép nem mondja meg, sokkal könnyebb úgy kalandot/szeretőt keresni...

2016. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!